Pomoćnici: Čunović (G. Zdenčina) i Školjak (Beter)

Strijelci: 0:1 Lozar(15), 1:1 Ramić(36), 2:1 Draclin(77)

ZRINSKI TEHNOVENT: Vitko, Vrančić, Makarun, Ramić, Šicl, Jagodić (od 56. J. Koletić), Tenšek (od 69. Draclin), Bošnjak, (od 69. Žganjer), Blažević (od 90. I. Koletić), Kovačević, Mataušić (od 70. Horvat)

SUTLA: Filipčić, Kušević (od 50. Brkić), Dugandžić, Bršec, Banovac, Večerić (od 85. Braje), Miletić, Maričević, Šintić, Šikač, Lozar

Trener: Zoran Boch

Igrač utakmice: Damir Kovačević (Zrinski Tehnovent)

Derbi kola pripao je domaćinu koji je tako uzeo skalp drugoplasiranoj Sutli. Iako, u 15. minuti krivo postavljanje zaleđa košta farkaševčane ranog rezultatskog minusa (strijelac Lozar). Nakon pola sata igre defenzivac Ramić izjednačava rezultat za slavlje 100 – tinjak domaćih navijača. U nastavku zanimljiva utakmica pred oba dva 16 – erca, ali pobjeda domaćinu dolazi u 77. kada Draclin koristi proigravanje igrača utakmice Kovačića za osmu pobjedu u prvenstvu i približavanje lideru Klokočevcu na 5 bodova.

Dinamo (O) - Klokočevac 1:1 (1:1)

Učvrstili se na čelu

KOZLIKOVO – Igralište SRC Okić

Sudac: Matić (Zaprešić)

Pomoćnici: Gurdon Bašimanović (Zaprešić) i Špoljar (Bistra)

Strijelci: 0:1 Gestić(24), 1:1 Rubinić(34)

DINAMO OKIĆ: Sablić, Razum, Kanazir, Tandarić, Lafter, Nevrkla (od 67. Hasnović), Jakopec (od 83. Tandarić), Kelečić, Valečić (od 46. Kolinger), Rubinić, Mesić (od 57. Hrkač)

Trener: Goran Obradović

KLOKOČEVAC: Žoglev, Skukan, Ćosić, Janjić, Ivančić, Vlašić (Od 87. Kušter), Beloša, Matijaščić, Kulašević (od 69. Kasalo), Ovčarić, Gestić

Igrač utakmice: Jurica Gestić (Klokočevac)

Zahvaljujući porazima Sutle i Dinamo Jakovlja, bod osvojen u Kozlikovu dodatno je učvrstio prvo mjesto igrača Klokočevca. Sve bitno u utakmici dogodilo se u prvom dijelu. U 24. Gestić zabija za 0:1, ali već 10 minuta kasnije Rubinić poništava veselje Bijelih golubova. U nastavku bez rezultatske promjene pa svakome ide po bod.

Bregana – Bestovje 4:1 (3:1)

Tri gola Runtasa

Sudac: B. Lafter

Pomoćnici: M. Lafter (oba Novo Selo Okićko) i Vujčec (Klinča Sela)

Strijelci: 1:0 Benković(3), 2:0 Runtas(7), 2:1 Lukač(10), 3:1 Runtas(21), 4:1 Runtas(60)

BREGANA: Divković, Horvat, Prelec (od 78. Kovačić), A. Andabak, I. Andabak, Galinec (od 46. Povrh), Benković, Tančak (od 70. Lončarić), Celizić, Ladan (od 75. Bilić), Runtas (od 65. Tucman)

BESTOVJE: Rebrović, Bosak, Jedvaj (od 46. Tušek), Kurtušić, Lukač, Jnažek (od 30. Karačić), Stopić (od 46. Ačkar), Bekić, Stojanović (od 76. Đukić), Babić, M. Đurđević (od 89. Uroić)

Trener: Tomislav Kakuk

Igrač utakmice: Ivan Runtas (Bregana)

Kako se bliži kraj jesenskog dijela prvenstva, Bregana igra sve bolje (4 pobjede i remi u zadnjih 5 utakmica). U ovom kolu do novog troboda vodio ih je Runtas koji je s 3 gola praktički sam riješio susret. Već do 21. minute Bregane ima uvjerljivih 3:1, a u strijelce se još upisao za domaćine Benković, a za goste Lukač.

Rakitje – Vrh 3:0 (1:0)

Evo i 4. pobjede

Sudac: Belić (Lug Samoborski)

Pomoćnici: Tiljak (zagreb) i Rešetar (Samobor)

Strijelci: 1:0 Pavić(34), 2:0 Mikek(63), 3:0 Novačić(75)

RAKITJE: F. Dorotić, Jularić, Prevendar, Hlevnjak, Golub, Nujić, Mikek, Josipović, L. Dorotić (od 83. G. Dorotić), Pavić (od 88. Mesić), Novačić

Trener: Krešimir Barun

VRH: Brcko, Borovec (od 46. K. Jedvaj), M. Jedvaj (od 73. Novokmet), Šimunić, Ječmenjak, Rod, Dašić, Škarika, Strugar, Franjo, Pušek (od 80. Fijačko)

Igrač utakmice: Jurica Novačić (Rakitje)

Gosti jedinu priliku imaju u 1. minuti, a nakon toga sve pripada domaćinu. Pavić na asistenciju Dorotića do poluvremena zabija za 1:0, a u nastavku prednost Rakitja „poduplava“ Mikek udarcem glavom. U 75. točku na „i“ postavlja igrač susreta Novačić za tek 4. pobjedu igrača Krešimira Baruna.

Sloga (B) – Novaki 2:2 (0:0)

Sloga prosula dobiveno

BREZJE – Igralište Sloge

Sudac: Radišić

Pomoćnici: Žiljak (oba iz Zaprešića) i Kakša (Bistra)

Strijelci: 1:0 Karabelj(46), 2:0 Karabelj(48), 2:1 Dejanović(77 ag), 2:2 Pavlović(90 – 11m)

SLOGA BREZJE: Jelić, Gundić, Kriste, H. Struhak, Dejanović, Sabljić, Karabelj, Mlinar, Vrdoljak, Bošnjak (od 20. Burnik), D. Struhak (od 76. Josipović)

Trener: Dragutin Kuhtić

NOVAKI: Antolić, Pavlović, Gajšak (od 75. Pocrnja), Herceg (od 81. Selimović), Nobilo, Žerjav, Gotal (od 70. Petković), Avsec, Ivanović (od 46. Borić), Bajan, Softić

Crveni karton: Nobilo (70)

Igrač utakmice: Dario Karabelj (Sloga)

Gotovo dobiven susret „prosipali“ su igrači Sloge na svom terenu u Brezju. U prvom dijelu bez pogodaka da bi „blitz krieg“ Karabelja od 46. do 48. donio Slogi naizgled sigurnih 2:0. Nakon rezultatskog minusa gosti se bude pa prvo Dejanović vara svog golmana za 2:1, a zadnjim trenucima susreta nakon izvedenog indirekta lopta pogađa u ruku tragičara Dejanovića, pa Radišić dosuđuje najstrožu kaznu koju u podjelu bodova pretvara Pavlović sigurnim izvođenjem penala.

Nakon trinaestog kola vodi Klokočevac s 33 boda, druga je Sutla s 31, Zrinski Tehnovent je peti s 28 bodova, Bregana je deveta s 18 bodova, Rakitje je dvanaesto s 15, Novaki su petnaesti s 8, dok je Bestovje na šestnaestom mjestu s jednim bodom.