Pomoćnici: Matijaš (Sveti Ivan Zelina) i Pankretić (Ludina)

Strijelci: 1:0 Sastić(11), 1:1 Grgečić(38), 1:2 Grgečić(63), 1:3 Puškaić(69)

Bistra: Staniša, Heric (od 22. Jurešić), Jozinović (od 75. Mamić), Škrlin, Žigman, Brezak, Sastić (od 57. Čekić), Hanžek, Poljski, Pustajec, Kranjčić

Trener: Ivica Pintarić

Samobor: Škof, Frajt, Hainešek, Vincelj (od 72. Salopek), Raić, Novoselec, Puškarić (od 75. Stanec), Horvat, Brujić, Grgečić (od 74. Štefković), Novak

Igrač utakmice: Matija Grgečić (Samobor)

Pod vodstvom novog trenera Kovačića Samoborci su upisali pobjedu. Utakmica nije krenula u dobrom smjeru, jer je već u 11. minuti Sastić iskoristio nepažnju u gostujućoj obrani i pogodio za 1:0. Do poluvremena gosti dolaze do izjednačenja pogotkom Grgečića, a isti igrač u nastavku svojim drugim golom preokreće rezultat u korist Samoboraca. Potvrda pobjede stiže u 69. minuti kada Puškarić postiže gol za konačnih 1:3.

Mladost (P) – Sava 2:0 (1:0)

Lider nije potonuo

Petrinja, igralište Mladosti, gledatelja 100

Sudac: Kelečić (Repišće)

Pomoćnici: Anić (Ivanić Grad) i Gašpar (Peskovec)

Strijelci: 1:0 T. Lovreković(22), 2:0 Živčić(68)

Mladost Petrinja: Kovačević, A. Lovreković (od 88. Peškir), Borković, Marić, Kunert, Marović, Živčić, Marjanović (od 46. Jandrić), Malbašić, Trutić, T. Lovreković

Trener: Đuro Petrinec

Sava Strmec: Kožarec, Kumerički (od 46. Golubić), Drenški (od 79. Kukolja), Golemović, Rogić, Kostanjski, Čakanić, Ovčariček, J. Matošević (od 73. Klobučar), M. Matošević, Brdarić

Igrač utakmice: Tin Lovreković (Mladost)

Vodeća momčad lige lako je „preplivala“ jedanaestoplasiranu Savu. U svakom poluvremenu po jednom je u svoju mrežu morao za loptom posegnuti Kožarec. Domaćine je u vodstvo doveo Tin Lovreković golom u 22. minuti, a pobjedu za momčad iz Petrinje potvrđuje Živčić nakon sata igre.

Nakon odigrana 23. kola vodi Mladost (P) s 58 bodova, koliko ima i drugi Stupnik, Samobor je treći s 52, dok je Sava na jedanaestom mjestu s 26 bodova.

KARATE - Rijeka kup - 23. travnja, Rijeka

Srebro i četiri bronce za Samoborce

Ove godine je turnir Rijeka kup održan na Veliku subotu što se odrazilo na odaziv natjecatelja. Ipak, na turniru je ove godine nastupilo 285 natjecatelja iz 4 države (Slovenija, Austrija, Italija i Hrvatska) što je sasvim solidan broj.

Karate klub Samobor je nastupio s najmlađim članovima koji su opet pokazali da je budućnost samoborskog karatea obojana svjetlim tonovima. Od 7 natjecatelja na pobjedničko postolje popelo se njih čak 5.

Najbolji je bio „vječito drugi“ Leonard Šogorić koji je ponovo osvojio srebrno odličje u kategoriji učenika +42kg. U istoj kategoriji Ian Baždar je osvojio broncu. U kategoriji učenika -34kg brončane medalje su osvojili Dorijan Romić i Fabijan Čakanić. U najlakšoj kategoriji -30kg također broncu osvojio je Lyon Nenadić. Luka Peles i Mark Knezović ovaj puta nisu uspjeli doći do zapaženijeg razultata.