Dinamo (J) - Zrinski Tehnovent 2:1 (1:0)

Pomoćnici: Vujčec (Klinča Sela) i Čunović (Gornja Zdenčina)

Strijelci: 1:0 Jakovina(17), 2:0 Kovačiček(59), 2:1 Kovačević(90)

DINAMO JAKOVLJE: Tejić, Franja (od 63. Heric), Jelić, Marić, Đurđević, Kovačec, Presečki (od 90. D. Pučić), Bukovac (od 67. Gulić), Kovačiček, Pučić, Jakovina

Trener: Goran Ostojić

ZRINSKI TEHNOVENT: Vitko, Šicl, Ramić, Makarun, Mihelčić (od 58. Žganjer), Mataušić (od 76. Vrančić), Bošnjak, Murić (od 70. I. Koletić), Draclin (od 61. Tenšek), Kovačević, J. Koletić (od 71. Jagodić)

Igrač utakmice: Saša Jakovina (Dinamo)

U derbiju kola pobjedu su odnjeli domaćini s minimalnih 2:1. Dinamovci do prednosti dolaze u 17. minuti kada je strijelac bio Jakovina. Prednost domaćina se poduplava nakon sata igre kada igrač utakmice Jakovina probija bok, a Kovačićek posprema loptu iza Vitka. Počasni gol za goste postiže Kovačević u posljednjim trenucima susreta.

Mladost (KD) – Rakitje 4:0 (2:0)

Nije išlo

KRAJ DONJI – Igralište Bili brig

Sudac: Golub (Guci)

Pomoćnici: Ešegović i Kušer (oba iz Zaprešića)

Strijelci: 1:0 Valenčak(6), 2:0 Valenčak(13), 3:0 Sutlar(65), 4:0 Debogović(79)

MLADOST KRAJ DONJI: Boranić, Haramina, Juratovac (od 79. Frkanec), Gačarić (od 46. Jakolić), Bura, Merkl, Marković, Vulić, Valenčak (od 68. Debogović), Valek, Košutić (od 57. Sutlar)

Trener: Daniel Valenčak

RAKITJE: F. Dorotić, Popović (od 71. Prevendar), Hlevnjak, Burazer (od 71. K. Barun), Golub, Mikek (od 60. Josipović), L. Dorotić (od 60. Rajić), Martinović (od 88. Sinković), M. Barun, Baksa, Martinčević

Trener: Krešimir Barun

Igrač utakmice: Valenčak (Mladost)

Već nakon 13. minuta igre domaćini golovima Valenčaka vode 2:0. U nastavku gosti primaju još dva gola (strijelci Sutlar i Debogović) pa se iz Kraja Donjeg vraćaju s visokim porazom.

Mladost (KS) – Bestovje 3:1 (0:0)

Vuhčec, Vujčec, pa Matko

KLINČA SELA – Igralište Mladosti

Sudac: Benković (Zaprešić)

Pomoćnici: Grgurić (Brdovec) i Žiljak (Zaprešić)

Strijelci: 1:0 Vujčec(52), 2:0 Vujčec(54), 3:0 Matko(66), 3:1 Ačkar(87)

MLADOST KLINČA SELA: Bilobrk, Z. Botički (od 27. Lukić), Matulin, Sirovica, Kelečić, Budiščak, I. Botički (od 76. Palčić), Carin, Matko, Vujčec (od 66. Stunja), Jakšić (od 46. Marinović)

BESTOVJE: Ačkar, Jurčić (od 62. Tomić), Miholić, Udović (od 62. Ljubić), Zeman, Briševac (od 72. Kralj), Stopić, Pintarić, Brezić (od 62. Đurđević), Boršić, Babić (od 54. Ačkar)

Trener: Nino Brezić

Igrač utakmice: Vujčec (Mladost)

I nakon četvrtog kola igrači Bestovja ostali su na jednom osvojenom bodu. Prvo poluvrijeme je proteklo bez golova, ali početkom nastavka Vujčec s dva gola odvodi Mladost do sigurnih 2:0. Matko nakon sata vremena igre povećava na 3:0 pa je Ačkaru samo pred kraj utakmice ostalo da ublaži treći ovosezonski poraz.

Novaki – Sloga (O) 0:2 (0:1)

Dva gola, tri boda

NOVAKI – Igralište Novaka

Gledatelja

Sudac: Boščak (Bregana)

Pomoćnici: Bošnjaković (Kerestinec) i Tiljak (Zagreb)

Strijelci: 0:1 Pilić(16), 0:2 Sapanjoš(86)

NOVAKI: Antolić, Sastić, Šarić (od 46. Gajšek), Pavlović, Avsec (od 77. Čižmešija), Žerjav, Gotal, Nobilo, Borić (od 60. Pocrnja), Bajan, Softić (od 62. Petković)

SLOGA OREŠJE: Ilić, Pušelj (od 90. Brlečić), Marić, Čakanić, Pilić, Boc (od 77. Rakita), Barić, Bistrički (od 71. Antunović), Ačkar, Horvatin (od 46. Sapanjoš)

Trener: Mladen Oršiček

Igrač utakmice: Igor Ilić (Sloga)

U ravnopravnoj utakmici gosti iz Orešja u svakom poluvremenu postigli su po jedan gol pa sa sobom odnose sve bodove. Pilić je u 16. minuti bio precizan za 0:1. Domaćini su imali dosta izglednih prilika, ali je Ilić imao svoj dan pa ni jedna lopta nije završila iza njegovih leđa. Potvrda pobjede dolazi u 86. minuti kada za 0:2 pogađa rezerva Sapanjoš.

Klokočevac - Bregana 4:0 (2:0)

Negostoljubivi prema susjedima

Sutkinja: Gurdon – Bašimanović (Zaprešić)

Pomoćnici: Špoljar (Bistra) i Kazimović (Samobor)

Strijelci: 1:0 Gestić(25), 2:0 Vlašić(35), 3:0 Vlašić(60), 4:0 Matijaščić(80)

KLOKOČEVAC: Čalić, Skukan (od 80. Kižlin), Ćosić (od 83. Kulašević), Janjić, Lehpamer (od 65. Ivančić), Vlašić, Gestić (od 85. Radulović), Beloša, Matijaščić, Brajković (od 62. Kušter), Ovčarić

BREGANA: Divković, Galinec, Biondić, A. Andabak, G. Horvat, A. Horvat, Celizić, Benković, Župan, Tančak, Tucman

Crveni karton: A. Horvat(70)

Igrač utakmice: Marko Vlašić (Klokočevac)

Klokočevac nastavlja s dobrim igrama, dok Bregana i nakon četvrtog kola nema upisanu ni jednu pobjedu. Gestić je za 1:0 bio precizan u 25. minuti da bi prije odmora na 2:0 povisio Vlašić. Isti igrač nakon sata igre povećeva na 3:0, a visoki poraz gostiju zapečatio je Matijaščić deset minuta prije zadnjeg sučeva zvižduka.

Nakon četvrtog kola vodi Mladost (KD) s 10 bodova, Klokočevac je peti s 8, Zrinski Tehnovent je sedmi sa 7 bodova, Rakitje je deseto sa 4, dok su Bregana, Bestovje i Novaki na trinaestom, četrnaestom i šestnaestom mjestu sa po 1 bodom.