Derbi domaćinu

SOP HRUŠČICA – Igralište SC Klara

Sudac: Benčić (Zagreb)

Pomoćnici: Miličević (Velika Gorica) i Vukašinec (Mraclin)

Strijelci: 1:0 B. Fišter(14), 2:0 Miličević(36), 3:0 Joveš(73), 4:0 B. Fišter(83)

SAVA: Ištvanić (od 88. D. Fišter), Brtan, Konjević, Ivanković, N. Fišter (od 69. Joveš), Doutlik (od 84. Baričević), Marić (od 76. Marijan), Miličević, B. Fišter, Loborinec, Milković

Trener: Matej Golubić

TOP: Bugarin, G. Meglajec (od 46. Trivonov), Andabak, Klingor (od 32. Lasić; od 57. Žibrek), Hržić, Vratarić (od 76. Skender), Lisek, Rogić (od 46. Žižić), I. Meglajec, Žlender, Jordan

Igrač utakmice: Branko Fišter (Sava)

Derbi kola (sudar druge i treće momčadi lige) završio je uvjerljivom pobjedom domaćina. Indisponirani gosti ni u jednom trenutku nisu bili u susretu. Do poluvremena su igrači Save stvorili prednost od 2:0, a nastavku ista priča iz prvih 45 minuta pa kerestinčani upisuju visok poraz od 4:0.

Nakon sedmog kola vodi Polet (B) s 21 bodom, druga je Sava (SH) s 18, dok je TOP na trećem mjestu s 12 bodova (- 1 utakmica).

JUDO - Samoborci nastupili na turnirima u Splitu i Sloveniji

Kvalitetne pripreme – izvrsni rezultati

Minulog su vikenda natjecatelji Judo kluba Samobor odradili dva turnira. Dio mlađih kadeta i kadetkinja nastupio je na Split Open 2011 i ostvario zapažene rezultate. Dobra pripremljenost rezultat je dobro odrađenih priprema tijekom ljeta te vrlo kvalitetno odrađenom judo kampu u Selcu.

Posebno se istaknuo Josip Garašić, koji je uz zlatnu medalju osvojio i trofej za najboljeg natjecatelja turnira. Uz Josipa zlatne su bile Marta Bortas, Dora Bogović i Katarina Lucija Vuković. Srebrna je bila Dora Bortas, koja je u finalu izgubila od svoje sestre, te Dominik Jurković.

Na turniru u Oplotnici u Sloveniji okupilo se oko 300 natjecatelja iz Slovenije, Austrije i Hrvatske, a i tamo su samoborski judaši dobro odradili natjecanje. Na tom su turniru nastupili natjecatelji u uzrastu dječaka i djevojčica rođenih 1999. i ranije. Filip Šipek i Ante Vukres su osvojili zlatne medalje, a Enio Čavlović, Helena Vuković i Filip Greblički brončane.