KOŠARKA - Juniori – 3. HRL - 13. kolo Zapad Cedevita – Samobor 70:97 (33:56)

Odvojili se na početku

SAMOBOR: Račić, Bencek 11, Vranić 20, Dašić, Kalafatić, Imbert 12, Tokić 30, Šuvaković I. 18, Šandrk, Šuvaković K. 6. Trener: Josip Vlah

ZAPAD CEDEVITA: Kovač 6, Vukelić 17, Pavić 4, Baković 1, Jurić 9, Mecavica 4, Ramljak, Ivšić 1, Seničić 12, Defrančeski 7, Piškulić 6, Radanović 3. Trener: D. Poredoš

Juniori Samobora i dalje nastavljaju s odličnim igrama, a ovaj puta u gostima kod ekipe Zapad Cedevite iz Zagreba. Prvu četvrtinu odigrali su majstorski, zonskim presingom po cijelom terenu osvajaju mnogo lopti i serijama pogodaka dobivaju tu dionicu s visokih 38:16. Do kraja utakmice rutiniranom igrom uvjerljivo rješavaju utakmicu u svoju korist.

U redovima Samobora ponovo je najkorisniji igrač bio centar Tokić s 30 ubačenih koševa i 19 skokova. Uz njega istakli su se učinkovitošću Vranić s 20 i Ivan Šuvaković s 18 koševa. Kod domaćina najučinkovitiji je bio Vukelić s 17 koševa.

KOŠARKA - Mlađi kadeti – 1. HRL – 13. kolo Bosco – Samobor 29:76 (14:33)

Agresivno i učinkovito

SAMOBOR: Srabotnak 10, Skok 1, Borić 2, Korade 5, Belamarić 13, Sladić 22, Čižmešija 23. Trener: Marin Sedlar

BOSCO: Soče, Bojić, Lončar, Stošić 2, Hamzagić, Galinović 13, Škaljac 4, Matić 4, Sternak 4, Akšamović, Hrena 2. Trener: Jovanović

Na samom početku utakmice Samoborci su agresivnom obranom i učinkovitim napadom poveli 10:0, a do poluvremena otišli na dvadesetak razlike. U drugom poluvremenu Samoborci su još i pojačali agresivnost, tako da na kraju s pedesetak koševa viška uvjerljivo slave u gostima kod ekipe Bosca iz Zagreba. U redovima Samoboraca istakli su se učinkovitošću Čižmešija s 23 i Sladić s 20 koševa. Kod Bosca najučinkovitiji je bio Galinović s 13 koševa.