TOP – Strmec (B) 1:5 (1:4)

A moglo je završiti i drugačije

Sudac: Marinčević (Mičevec)

Pomoćnici: Čužić i Rožić (oba iz Velike Gorice)

Strijelci: 0:1 Pisačić(27), 0:2 Gradečki(30), 0:3 Pisačić(34), 0:4 Pisačić(35), 1:4 Levanić(38 – 11m), 1:5 Pisačić(55)

TOP: Cvitković, Krnjus, Žitković (od 46. Blažević), Jukić, Buden, Kutija, Pipić, Holetić – Kralj (od 46. Starčević), Djurić, Gluić (od 60. Brglez), Levanić (od 55. Gondžić)

Trener: Berislav Gluić

STRMEC BEDENICA: I. Mrazović, Novački, Bašić, Bičak (od 79. Škof), Pisačić, Bedeković, Šumiga (od 67. S. Mrazović), Kušec (od 75. Habzin), Krnjak, Gradečki, Trcak

Trener: Tomica Pisačić

Igrač utakmice: Luka Pisačić (Strmec)

Umjesto uvjerljive pobjede gosta iz Bedenice, susret u Kerestincu mogao je otići na sasvim drugu stranu. Domaćini su naime do početnog vodstva Strmca (Pisačić u 27. minuti) imali čak tri 100 % - tne prigode koji su otišle u nepovrat. Propuštene šanse već su do poluvremena došle na naplatu u vidu raspoloženog Pisačića koji je s četiri gola (tri do odmora, jedan u nastavku) sam pobijedio TOP. Sekundirao mu je još Gradečki s jednim pogotkom, dok je domaćina jedini strijelac bio Levanić s bijele točke.

Sloga (O) – Lukavec 2:0 (2:0)

Popravili jesenski učinak

OREŠJE – Igralište SC Orešje

Sudac: Malbašić (Dugo Selo)

Pomoćnici: Jurakić (Dugo Selo) i Tišljar (Križ)

Strijelci: 1:0 Sapanjoš(35 – 11m), 2:0 Marković(42)

SLOGA OREŠJE: Šoštarek, Filipović (od 75. Bevanda), Prahin, Crnjac, Koletić, Golubić (od 65. Kukolja), Perišić (od 55. Masnjak), Marković, Bojić, Sapanjoš, Vučur

LUKAVEC: Luter, Hladni, Aluga, Huzjak, Celčić, Augustić, Drk, Grdenić, Došen, Humeljak, Borković

Trener: Ivica Senzen

Igrač utakmice: Mirko Sapanjoš (Sloga)

Pobjedom protiv pretposljednjeg Lukavca Sloga je dodatno popravila svoj jesenski učinak i još malo odmakla od samog dna prvenstvene tablice. Treću ovosezonsku pobjedu igrači Tomislava Vučura osigurali su u posljednjoj trećini prvog poluvremena. Prvo je Sapanjoš u 35. s bijele točke pogodio za 1:0, a sedam minuta kasnije se u listu strijelaca upisao i Marković. Drugi dio za domaćine protekao je čuvanju prednosti koju su znalački održali i na svoj konto dodali nova tri boda…

Nakon 15. kola vodi Jamnica s 31 bodom, druga je Croatia (H) s 30, TOP je osmi s 22, dok je Sloga (O) na četrnaestom mjestu sa 14 bodova.