JUNIORI – 2. HRL – 1. kolo Samobor - Zapruđe II 90:49 (51:18) (20:5, 31:13, 29:19, 10:12)

KOŠARKA - Obranom i kontranapadom do pobjede

JUNIORI – 2. HRL – 1. kolo
Samobor - Zapruđe II  90:49 (51:18) (20:5, 31:13, 29:19, 10:12)

SAMOBOR: Čižmešija 7, Sedlar, Stanić 2, Knezović 27, Milakara 8, Iviček 7, Mišić 10, Bedeniković, Čakanić 4, Palčec 16, Jelić 9; Trener: Josip Vlah

ZAPRUĐE II: Galić 6, Benić 13, Jerković 3, Antolković 9, Strinić 5, Štander 5, Cvitanović 8, Pavić; Trener: Damir Rupnik

Juniori Samobora u 1. kolu lige pobijedili su na domaćem terenu ekipu Zapruđa II rezultatom 90:49. Juniori Samobora krenuli su žestoko, dobivši uvjerljivo prvu četvrtinu s 20:5. U drugoj četvrtini igra se još čvršće u obrani, a iz brzih kontranapada ostvaruje se uvjerljivo vodstvo od 51:18. U drugom poluvremenu igra druga postava Samoboraca, koja samo potvrđuje visoku i zasluženu pobjedu.

U pobjedi Samoboraca istaknuli su se učinkovitošću Knezović s 27 i Plačec sa 16 koševa.

Kod gostiju najučikovitiji je bio Benić s 13 koševa.