Strijelci: 1:0 Veneti(27), 2:0 Višić(43), 2:1 Grčić(69)

ŠPANSKO: Prusina, Hercigonja, Brkić, Radanović, Šoša (od 46. Marjanović), Višić (od 90. Lerotić), Ivić, Pišković (od 89. Bazina), Marinković (od 79. Pranjić), Vedriš, Veneti (od 67. Grubišić)

Trener: Željko Radišić

SAVA STRMEC: Razum, Novoselec, Trgovčević (od 63. Kočnar), Halužan, Ovčariček, Maruna (od 66. Matošević), Grčić, Kostanjski, Guliš, Brekalo (od 46. Šarić), Gavran

Trener: Zoran Vukelić

Igrač utakmice: Luka Višić (Špansko)

Protiv prošlosezonskog trećeligaša gosti iz Strmca upisuju minimalni poraz. Domaćini su bili bolja momčad, pogotovo u prvih 45 minuta koje su apsolvirali vodstvom 2:0. U 27. minuti brzu akciju Piškovića i Hercigonje završava Veneti, a pred sam odlazak na odmor na 2:0 povećava Višić. Sava malo raspoloženija u nastavku kad Grčić koristi grešku posljednje linije domaćina i smanjuje na minus 1. Najbliže pogotku u igri do zadnjeg sučeva zvižduka bili su domaćini za koje sudačkoj nadoknadi Ivić ne koristi udarac s bijele točke (obrana Razuma).

Nakon 6. kola vodi Udarnik s 18 bodova, drugo je Špansko s 15, dok je Sava na jedanaestom mjestu sa 7 bodova.

1. županijska liga zapad – 4. kolo

NOGOMET - Pobjede Zrinskog i Bestovja

Novaki – Bestovje 1:2

Zrinski – Rakov Potok 2:0

Dinamo (O) - Bregana - igra se 21.09.

Nakon 4. kola vodi Dinamo (J) s 12 bodova, drugi je Krašić s 10, Bestovje je četvrto s 9 bodova, Bregana je deveta s 5 (-1 utakmica), Zrinski je deseti sA 4, dok su Novaki petnaesti s jednim bodom.