KUPINEC – Igralište u Kupincu

Sudac: Hribar (Prigorje Brdovečko)

Pomoćnici: Novak (Kraj Donji) i Žiljak (Zaprešić)

Strijelci: 1:0 Všetečka(16), 1:1 Horvat(22), 2:1 Matasić(70)

KUPINEC: Požega, Patljak, Samardžija, Popović, Fabek, J. Mravak, Kolar, D. Mravak (od 90. Jambrešić), Všetečka, Matasić (od 85. Lencur), Antolović (od 60. Požgaj)

Trener: Tomislav Kelava

ZRINSKI: Kožarec, Horvat (od 60. Do. Vrančić), Da. Vrančić, Prelec, Pavlović, Blažević, Marić (od 55. Muranić), Horvat, Draclin (od 65. Brdarić), Koletić, Radovanić

Trener: Zvjezdan Brlek

Igrač utakmice: Krunoslav Všetečka (Kupinec)

Minimalnom pobjedom Kupinec je sebe zadržao na vodećoj poziciji dok je igračima Zrinskog nakon šestog odigranog kola uručio fenjer. Prvih 45 minuta završeno je remijem. Domaćini su se prvi veselili u 16. minuti kad je najbolji igrač na terenu, Všetečka, poslao loptu iza leđa Kožarec. Slavlje igrača Kupinca nije dugo trajalo – samo 6 minuta kasnije Horvat vraća stvari na početak. Gosti su rezultat vrijedan boda držali do 70. minute kad im je plan poremetio Matasić udarcem s 20 – ak metara.

Novaki – Mladost (L) 1:0 (1:0)

Mataušić za tri boda

NOVAKI – SRC Novaki

Sudac: Pavlović (Zagreb)

Pomoćnici: Žakman (Zaprešić) i Kurtović (Ivanja Reka)

Strijelci: 1:0 Mataušić(11)

NOVAKI: Divković, Čižmešija, Marko Žugec, Barbarić, Šicl, Andabak, Rasi, Letinčić (od 81. Horvatin), Matijević (od 68. Janjić), Borić, Mataušić

MLADOST LUKA: Supina, Kahlina, Masnjak (od 46. Tresk), Petek (od 60. Kleković), J. Ružić, Borovnjak, Kuš, Šeničnjak, Ostrež, V. Ružić, M. Kajfeš

Trener: Predrag Tresk

Igrač utakmice: Neven Mataušić (Novaki)

Sadržajna predstava u Novakima iznjedrila je samo gol, no na radost domaćih navijača u „ispravnoj“, gostujućoj mreži. Domaćini su krenuli napadački od samog starta i u prvih 10 minuta stvorili 2 izgledne prilike koje nisu završile golom. Treća – sreća! U 11. Žakman pronalazi Mataušića koji prizemnim udarcem svladava Supinu. Do odmora gosti pokušavaju uhvatiti rezultatski priključak, ali bezuspješno. Za domaćine prigode imaju Letinčić i Šicl, no stanje na semaforu se ne mijenja. U nastavku igrači Novaka su uspjeli zadržati minimalnu prednost i pobjedom skočiti na šesto mjesto tablice.

Dinamo (J) – Bestovje 6:1 (3:0)

Pokisli iz Jakovlja

JAKOVLJE – Igralište Dinama

Sudac: Novosel (Desinec)

Pomoćnici: Školjak (Beter) i Gregorić (Desinec)

Strijelci: 1:0 Kukec(8), 2:0 Žaper(23), 3:0 Zrinjski(44), 4:0 Zrinski(47), 5:0 Babić(71), 6:0 Mišić(82), 6:1 Heric(87)

DINAMO JAKOVLJE: Pilski (od 57. Pečnjak), Keškić, Malić, Herci, Škrlin, Kukec (od 55. Piškor), Kovačiček (od 18. Pustajec), Babić, Žaper, Golubić, Zrinjski

BESTOVJE: Đurđević, Horvat (od 46. Ivanetić), Kapus, Moštak, Blažek (od 46. Rujovčan), Starjački, Sviben (od 46. Stanić), Žaja, Holetić (od 46. Đurđek), Mišić, Tolić

Trener: Petar Ignjatić

Crveni karton: Tolić(18), Moštak(56)

Igrač utakmice: Ivan Babić (Dinamo)

Pet golova minusa i 2 isključena igrača rezultat je koji iz Jakovlja donose gosti. Domaćini su brzo došli do 1:0 (Kukec u 8. minuti), a ključan trenutak susreta dogodio se deset minuta kasnije – sudac Novosel na pogrešnu procjenu pomoćnika poništava regularan gol Bestovja čiji igrači pretjeruju u prosvjedima te u samom startu susreta ostaju s igračem manje („pocrvenio“ je Tolić). To je samo bila voda na mlin domaćina koji do odmora s još dva gola potvrđuje pobjedu. U nastavku slijedi ista priča iz prvih 45 minuta što znači da domaćini s nova tri gola poboljšavaju svoju gol razliku, a ulogu Tolića ovoga puta je preuzeo Moštak također završivši ranije pod tušem. Počasni gol gostiju djelo je Herica u 87. minuti.

Bregana – BSK 1:0 (1:0)

Vratili se pobjedama

BREGANA – Igralište Grablice

Gledatelja 30

Sudac: Vujčec (Klinča Sela)

Pomoćnici: Gvozdanović (Jastrebarsko) i Pirša (Donja Zdenčina)

Strijelci: 1:0 Škacan(45 – 11m)

BREGANA: Štibić, Babojelić, Andabak (od 80. Runtas), Ramić, Ivandić (od 60. Ladišić), Tančak, Brajković (od 80. Lehpamer), Vlašić (od 68. Copić), Škacan (od 68. Štampek), Ovčarić, Erceg

BSK BRDOVEC: Galić, Marojević, Horvat, Pažin, Šoštarić, Pavić, Karačić, Križić, Marijan, Rasi, Mikan

Trener: Miroslav Galić

Igrač utakmice: Sebastijan Ovčarić (Bregana)

Nakon uvjerljivog 0:5 poraza igrači Bregane su se vratili na pobjednički kolosijek, no igra je i dalje daleko od željene. S minimalnih 1:0 (Škacan u 45. s bijele točke) pobijeđen je gost iz Brdovca koji je na Grablice doputovao sa samo 11 igrača. Sredinom prvog dijela gosti su ostali s desetoricom, no domaćini to nisu uspjeli kapitalizirati pa su do zadnjeg sučeva zvižduka strahovali za pobjedu.

Nakon 6. kola vodi Kupinec s 15 bodova, druga je Sava (D) s 12, Bregana je četvrta s 11, Novaki su šesti s 10 bodova, Bestovje je deveto s 9, dok je Zrinski na šesnaestom mjestu sa 4 boda.