Pomoćnici: Zajec i Lešković (oba iz Zaprešića)

TOP KERESTINEC: Cvitković, Lisec, Popović, T. Fabek, Krnjus, Kutija, Mravunac, Dominko (od 72. Barišić; od 74. Dizdarević), Žlender, Piplica, Tolić (od 61. Holetić Kralj)

Trener: Berislav Gluić

JAMNICA: Z. Perišin, Božurić, Bačić, Vidak, Batarilo, Luketić, D. Peršin (od 35. Čefko), Sporčić, Lasić (od 75. Lolić), Vračević, Žunec

Trener: Niko Rimac

Igrač utakmice: Tomislav Kutija (TOP)

Domaćini minimalnom, ali dovoljnom pobjedom ostaju u lovu za vodećim dvojcem koji ni u ovom kolu nije „kiksao“ pa bodovna razlika i dalje ostaje tri boda. Domaćini bolja momčad prvih 45 minuta, a kapitalizacija toga stiže tik pred odmor kad loptu u mrežu Jamnice šalje Kutija. U drugom dijelu dvije velike prilike za Kerestinčane, ali bez konačnog učinka na semaforu. Mogli su gosti i do boda, ali Cvitković čuva svoju mrežu od podjele bodova.

Sava (S) – Vatrogasac (Z) 5:2 (3:1)

Isprskao ih Matošević

STRMEC – Igralište Lazina

Sudac: Jerbić

Pomoćnici: Mihalj (oba iz Velike Mlake) i Mejić (Donje Potočje)

Strijelci: 1:0 J. Matošević(8), 2:0 Gavran(13), 2:1 Horvat(20), 3:1 M. Matošević(42), 3:2 Skender(58), 4:2 Mišić(83), 5:2 J. Matošević(88)

SAVA STRMEC: Štefković, Kruhek (od 60. Čakanić), Filipović, Frajt, Kočnar (od 70. Mišić), Gazilj, M. Matošević, Maruna, J. Matošević, Mihelčić, Gavran (od 72. F. Ivanović)

VATROGASAC ZDENCI: Marić, Pavić, Mažar, Šavorić, Skender, M. Šekrst, Papić (od 46. Orsag), D. Šekrst, Horvat, Merkl, Ladan

Trener: Matija Katalenić

Crveni karton: Frajt(84)

Igrač utakmice: Josip Matošević (Sava)

Efikasno izdanje Save na Lazini i lagano prelaženje prepreke zvane Vatrogasac. Domaćini su oštro krenuli i već nakon trinaeste minute golovima Josipa Matoševića i Gavrana vodili 2:0. Gosti ubrzo smanjuju na „nesigurnijih“ 2:1, ali do odmora drugi brat Matošević, Mario, ponovno diže vodstvo Strmčana na dva razlike. Gosti se nakon sata igre ponovno vraćaju u igru golom Skendera pa neizvjesnost traje do zadnjih desetak minuta. Tada Mišić i još jednom Josip Matošević (za braću iz Strmca gosti nisu imali rješenja) postižu nova dva gola i osiguravaju trinaestu prvenstvenu pobjedu.

Nakon 25. kola vode Polet (B) i Naftaš Ivanić sa po 48 bodova, treći je TOP sa 45, dok je Sava na četvrtom mjestu sa 43 boda.