NOGOMET - Sava i dalje na pobjedničkoj stazi

Pomoćnici: Crnčić i Pankretić (svi iz Vrbovca)

SAVA STRMEC: Ratešić, Novoselec, Filipović, Frajt, J. Matošević (od 78. Vitko), M. Matošević (od 85. Maruna), Halužan, Ovčariček, Župančić (od 63. Šarić), Čakanić, Mihelčić

STRMEC BEDENICA: Jurić, Novački, Dimović, Gradečki, Bičak (od 87. Kušec), Pisačić, Bedeković, Pelak, Hmelina (od 87. Habazin), Krnjak, Trčak (od 46. Latin)

Trener: Tomica Pisačić

Igrač utakmice: Mario Matošević (Sava)

U Strmcu ništa novo, ni 13. kolo nije bilo nesretno za domaćine koji love puni jesenski učinak. Gosti iz Bedenice solidno su se odupirali prvenstvenom lideru koji ih je pobijedio golom iz prvog dijela susreta. U 26. minuti dar – mar na desnoj strani gostujuće obrane napravio je Halužan, a njegovo ubacivanje na najbolji mogući način koristio Mario Matošević za početnih 1:0. Deset minuta kasnije kombinacija Halužan - drugi brat Matošević nije uspjela povećati domaće vodstvo. Gosti pred odlazak na odmor propuštaju najveću šansu na susretu – slobodnjak lijepo izvodi Bedeković, ali Ratešić uz malu pomoć prečke usmjerava loptu u korner. U drugom dijelu gledali smo dominaciju domaćina koja nije urodila plodom pa gol iz sredine prvog dijela ostaje dovoljan za novu pobjedu.

TOP – Sloga (O) 0:2 (0:0)

TOP već standardno - loše

Sutkinja: Krušlin (Ključ Brdovečki)

Pomoćnici: Matijašec i Lešković (oba iz Zaprešića)

Strijelci: 0:1 Luka Masnjak(80), 0:2 Vučur(82)

TOP: Maglica, Blažević, Mesić, Kutija, Lisec, Mravunac, Špehar, Antunović, Žlender (od 46. Jaklenec), Brglez, Bencalić

SLOGA OREŠJE: Severinac, Malečić, Prahin, Lovro Masnjak, Crnjac, Kruhek (od 54. Graf), Kukolja (od 86. Nehutni), Luka Masnjak, Škutin (od 46. Sapanjoš), Vučur (od 83. Penezić) Jež (od 83. Bojić)

Igrač utakmice: Tomislav Vučur (Sloga)

Križni put igrača TOP–a se nastavlja. Četvrti uzastopni poraz gurnuo je momčad iz Kerestinca duboko u donji dom tablice, dok su gosti iz obližnjeg Orešja s nova tri boda ulovili priključak sa sredinom tablice. Domaćini bez okosnice momčadi (Krnjus, Piplica, Šolčić) parirali su razigranoj Slogi sve do zadnjih 10 minuta kada prvo Luka Masnjak pogađa za 0:1, a potom i trener – igrač Vučur novim golom rješava svaku dvojbu o konačnom pobjedniku.

Nakon 13. kola vodi Sava (S) s 39 bodova, drugi je Naftaš Ivanić s 26, Sloga (O) je deseta sa 16, dok je TOP na trinaestom mjestu s 13 bodova.