Pomoćnici: Kocek (Paukovec) i Kamenarić (Zagreb)

MRACLIN: Lopatić, Boranić, Marić, Cvetković (od 67. Anđelić), Kulenović, Sruk, Šoštarić, Lenić (od 88. Šantorić), Đeno, Remenar, Štok

Trener: Davor Debogović

TOP: Benjak, Mesić, Blažević, Mravunac, Krnjus, Cvitanović, Pipić (od 75. Žlender), Brglez, Antunović, Bencalić, Šolčić

Trener: Goran Orešković

Igrač utakmice: Miljenko Bencalić (TOP)

Iz Mraclina se momčad TOP–a vraća s bodom u džepu s kojim u konačnici ne mogu biti nezadovoljni. U susretu u kojem su strijelci bili na dopustu više su pokazali domaćini, no nišanske sprave Đene i društva nisu bile na potrebnoj razini. Kod gostiju (najbolji strijelac Žlender dobio samo posljednjih 15 minuta) najopasniji Bencalić, no iz dvije – tri izgledne prilike nije uspio zatresti mrežu raspoloženog Lopatića.

Mraclin - Sava (S) 0:3 (0:1)

Raspoloženi gosti do tri boda

MRACLIN – SRC Nova graba

Sudac: Bionda

Pomoćnici: Matijašec i Matić (svi iz Zaprešića)

Strijelci: 0:1 Novoselec(13), 0:2 Šarić(59), 0:3 J. Matošević(64)

MRACLIN: Dražić, M. Kos, Sabljo (od 30. Blagušević), Debijađi, D. Rus, Cetić (od 68. Pastuhović), Japec, Škrinjarić, Barišić, I. Kos (od 75. Lešković), Dumbović

Trener: Tomislav Škrinjarić

SAVA STRMEC: Kovačić, Novoselac, Frajt, Šarić, J. Matošević (od 79. Vitko), Halužan, Ovčariček, Maruna (od 78. Čakanić), Župančić (od 68. Škutin), Mihelčić, Gavran (od 61. Kočnar)

Igrač utakmice: Josip Matošević (Sava)

I nakon šestog kola u Jedinstvenoj županijskoj ligi ništa nova. Sava i dalje maršira, ovoga put račun je ispostavljen Mraclinu koji u 90 minuta nije ozbiljnije zaprijetio raspoloženom gostu koji već za pet bodova bježi drugoplasiranoj Sutli. Put prema pobjedi Strmčani za započeli u sretnoj 13. minuti kada nakon kornera najviše skače Novoselec i glavom, uz malu pomoć prečke, pogađa za 0:1. Potvrdu na novi trobod gosti su čekirali u samom startu nastavka. Prvo u 59. Šarić drugi put „buši“ Dražića, a samo 5 minuta kasnije igrač utakmice Josip Matošević poentira za konačnih 0:3.

Sloga (O) - Sava (SH) 1:4

Nakon 6. kola vodi Sava (S) s 18 bodova, druga je Sutla s 13, TOP je peti s 10, dok je Sloga (O) na jedanaestom mjestu sa 7 bodova.