Domaći u potpunosti nadigrani

FARKAŠEVAC – Igralište SC Zrinski

Sudac: Vujčec

Pomoćnici: Školjak i Gregorić (svi iz Jastrebarskog)

Strijelci: 0:1 Šipek(15), 0:2 Žlebački(25), 0:3 Šipek(30), 1:3 Radovanić(44 – 11m)

ZRINSKI: Kožarec, Baltić (od 35. G. Horvat), D. Vrančić (od 57. Draclin), Radovanić, Blažević (od 70. Muranić), K. Brdarić, Pavlović, N. Brdarić (od 35. Marić), M. Horvat, Prelec, Koletić

Trener: Zvjezdan Brlek

PUŠĆA: I. Jelačić, Božić, Starček (od 76. Novak), Bernardić, Đurinski, Brekalo, Perica, Mihajlović (od 57. Starjački), Žlebački, Studak (od 66. J. Jelačić), Šipek

Trener: Dragutin Đurđević

Igrač utakmice: Tomislav Žlebački (Pušća)

Domaćini su dobro krenuli u susret, imali prilike (poništen gol zbog zaleđa), no gol Šipeka iz 15. minute ih je presjekao i u konačnici ostavio bez i jednog boda. Pet minuta nakon primljenog prvog gola ponovno je lopta u mreži Kožarca (slobodnjak Žlebačkog), a u 30. Šipek svojim drugim golom diže na visokih 0:3. Farkaševčani su do odmora mogli „nagristi“ prednost gosta, no od brojnih prilika iskoristili su samo onu s bijele točke kada je precizan bio Radovanić. Drugi dio ponudio je manje interesantan nogomet u kojem su gosti znalački obranili prednost i na koncu odnijeli sve bodove iz Širokog grma.

Novaki – Bregana 1:1 (0:1)

Gosti zadovoljniji bodom

NOVAKI – SRC Novaki

Sudac: Žakman (Zagreb)

Pomoćnici: Debogović (Bijela Gorica) i Zajec (Zaprešić)

Strijelci: 0:1 Ovčarić(30), 1:1 Bungić(62)

NOVAKI: Divković, I. Čakanić (od 62. Janjić), Marko Žugec, Barbarić, Gestić, Matijević (od 46. Bugarski), Matijaščić, Letinčić, Borić (od 46. Bungić), Šicl, Mataušić

BREGANA: Štibić, Babojelić, Andabak, Ramić, Ivandić (od 55. Ladišić), Tančak (od 61. Copić), Brajković (od 70. Dubić), Vlašić, Škacan, Ovčarić (od 77. Vapnar), Erceg (od 73. Crnković)

Igrač utakmice: Ivan Štibić (Bregana)

U Novakima je viđen remi s kojim mogu biti zadovoljniji gosti iako su trećinu susreta bili u rezultatskoj prednosti. U vodstvo je Bregančane doveo Ovčarić točno pola sata nakon što je lopta krenula s centra iskoristivši drugu šansu svoje ekipe. Domaćini se nisu mirili s minusom pa nastavak donosi njihovu angažiraniju igru prema naprijed. Nakon promašaja Letinčića i Mataušića, loptu iza leđa vrlo dobrog Štibića smješta Bungić za krajnju podjelu bodova.

Krašić – Bestovje 1:0 (1:0)

Bez boda sa Žumberka

KRAŠIĆ – Igralište Krašića

Sudac: Novosel (Gornji Desinec)

Pomoćnici: Batušić (Cvetković) i Golub (Guci)

Strijelci: 1:0 D. Tukić(9)

KRAŠIĆ: Šimatić, Penić, Ferenčić, D. Tukić, Šimatić, Vrbetić, J. Tukić, Barković (od 57. M. Penić), Novosel (od 86. Gojšić), I. Novosel, Tuček (od 74. Štajcer)

Trener: Stjepan Benić

BESTOVJE: Marko Đurđević, Horvat, Kapus, Šantalab, Stanić, M. Đurđević (od 61. Holetić), Moštak (od 77. Đurđek), Blažek (od 46. Žaja), Starjački, Sviben (od 65. Skukan), Mišić (od 55. Tolić)

Trener: Petar Ignjatić

Igrač utakmice: Danijel Tukić (Krašić)

Na prvu prvenstvenu pobjedu igrači Krašića čekali su do četvrtog kola i dolaska momčadi Bestovja. Pobjednik je odlučen nakon deset minuta igre. U 6. domaćini imaju prvu prigodu za 1:0, ali Đurđević uz krajnji napor gura loptu u korner. Tri minute kasnije Tukić poteže s 25 metara iz slobodnog udarca, Đurđević ovoga puta nije na visina zadatka i lopta uz pomoć stative odsjeda u mreži. Unatoč dovoljnoj količini vremena gosti nisu uspjeli postići gol i minimalno poraženi odlaze iz Krašića.

Nakon 4. kola vode Mladost (KS) i Kupinec sa po 9 bodova, treća je Bregana s 8, Novaki su četvrti sa 7 bodova, Bestovje je deseto sa 6, dok je Zrinski jedanaesti sa 4 boda.