Domaćinu ostala nada

KRAJ DONJI – Igralište Bili brig

Sudac: Solenički (Jastrebarsko)

Pomoćnici: Gregorić (Gornji Desinec) i Režek (Plešivica)

Strijelci: 1:0 Nežić(17), 1:1 Šarić(18), 2:1 M. Frkanec(25), 3:1 I. Frkanec(83), 3:2 Pavlović(87), 4:2 I. Frkanec(90)

MLADOST KRAJ DONJI: Boranić, Mar. Nemčić (od 46. Gačarić), Debogović, M. Frkanec (od 61. I. Frkanec), Brkić, M. Nemčić, Pulek, D. Ivanuš (od 81. Marušić), Nežić, Mart. Nemčić, I. Ivanuš

Trener: Dario Ivanuš

ZRINSKI: Rebrović, Prelec (od 75. Pavlović), Koletić, Brdarić, T. Vrančić, Ištuk, Horvat, Draclin, Baltić (od 46. Kordić), Radovanić (od 87. Mogulić), Šarić

Igrač utakmice: Ivan Frkanec (Mladost)

Goste iz Farkaševca dočekali su domaćini koji i dalje gaje nadu (osam bodova minusa za vodećim) da se još mogu uključiti u borbu za sam vrh tablice. Mladostaši su tako i krenuli u susret pa u 17. minuti dolaze u prednost golom Nežića. Samo minutu kasnije na njihovu žalost stvari na početak vraća Šarić. Ni rezultat 1:1 nije dugog vijeka jer Frkanec u 25. po drugi put donosi veselje među stotinjak gledatelja u Kraju Donjem. U nastavku mreže miruju sve do zadnjih 10 minuta kad prvo domaćini golom drugog Frkaneca, Ivana, bježe na 3:1. Gosti preko Pavlovića u 87. vraćaju neizvjesnost, no lov na moguće izjednačenje ostavio je previše propuha u obrani Zrinskog pa duboko u sudačkoj nadoknadi još jednom Ivan Frkanec šalje loptu iza Rebrovića i osigurava pobjedu za domaćine.

Novaki - Pušća 1:2 (1:1)

Gosti predobri

NOVAKI – ŠRC Novaki

Sudac: Kelečić (Repišće)

Pomoćnici: Božić (Jastrebarsko) i Školjak (Beter)

Strijelci: 0:1 Mihajlović(10), 1:1 Ivanović(18), 1:2 Žlebački(78)

NOVAKI: M. Čakanić, Barbarić (od 77. Mario Žugec), Marko Žugec, Bugarski (od 46. I. Čakanić), Janjić, Gestić, Rasi, Andabak, Matijaščić, Horvatin (od 46. Barač), Ivanović

PUŠĆA: Jelačić, N. Božić, Brekalo, Perica, Bregar, Mihajlović, Žlebački, Starček (od 80. Stanišak), Studak, Starjački, Nemčić (od 68. Bzik)

Trener: Nikola Božić

Igrač utakmice: Tomislav Žlebački (Pušća)

Pomalo neočekivan poraz Novaka koji su u susret ušli oslabljeni neigranjem nekolicine standardnih igrača, ali zasluge idu i na račun Pušće čiji su igrači svoje role odigrali više nego dobro. Već u 10. minuti Mihajlović pogađa za 0:1 pa to budi domaćine iz letargije koji ubrzo reagiraju; osam minuta kasnije preko Ivanovića izjednačava se rezultat. Do zadnjih 15 minuta stanje na semoforu je nepromijenjenih 1:1 da bi onda gosti iz lijepe akcije koju je završio Žlebački poveli i rutinirano sačuvali minimalno vodstvo za puni plijen.

Bestovje – Krašić 3:0 (1:0)

Odlijepili se od dna

BESTOVJE – SC Srbečka

Sudac: Jakovina (Prigorje Brdovečko)

Pomoćnici: Kurtović (Zagreb) i Grgurić (Brdovec)

Strijelci: 1:0 Moštak(9), 2:0 Sviben(57), 3:0 Golub(62)

BESTOVJE: Mar. Đurđević, Skukan (od 61. Blažek), Šiptar (od 55. Stanić), Golub (od 68. Frajtić), Šantalab, Kapus, Mat. Đurđević (od 50. Mišić), Kostanjski, Moštak, Šikić, Sviben

Trener: Pero Ignjatić

KRAŠIĆ: M. Šimatić, Penić, Ferenčić, Petković, Tuček, Vrbetić, Gojšić, M. Novosel, I. Novosel, J. Šimatić, Ćuk

Trener: Ivan Županec

Igrač utakmice: Mihael Moštak (Bestovje)

Uvjerljivom 3:0 pobjedom igrači Bestovja konačno su napustili pretposljednje mjesto na tablici velikodušno prepustivši tu „čast“ susjedima iz Rakitja. Utakmica je krenula na domaću stranu već od 9. minute kada za početnu prednost pogađa Moštak. Pitanje pobjednika je riješeno u samom startu nastavka s 2 gola u mreži gosta iz Krašića. Prvo je domaću prednost poduplao Sviben, a zatim na konačnih 3:0 postavio Golub.

Tigar Rakitje – Bregana 1:6 (0:1)

Poigravali se s tigrovima

KRAŠIĆ – Igralište Rakitja

Sudac: Pavlović (Zagreb)

Pomoćnici: Matić (Zaprešić) i Manuela Krušlin (Ključ Brdovečki)

Strijelci: 0:1 Župančić(12), 0:2 Andabak(50), 0:3 Škacan(54), 1:3 Bungić(62), 1:4 Župančić(65), 1:5 Copić(75), 1:6 Škacan(78 – 11m)

TIGAR RAKITJE: Čičak, Hlevnjak, Borić (od 71. Prevendar), Likić, K. Barun (od 63. Gojak), Jerković (od 70. A. Horvat), Ačkar, Horvatek (od 20. Vonić), Pavić, Bungić, Petković (od 56. Maslač)

Trener: Dragutin Stojanović

BREGANA: Milaković, Babojelić (od 66. Štiglić), P. Runtas (od 63. Crnković), Andabak, Lehpamer, Ivandić, Župančić, Erceg, Ahlin (od 56. Copić), Škacan, Vlašić

Igrač utakmice: Matija Župančić (Bregana)

Igrači Bregane lagano su prošli gostovanje u Rakitju. Rezultatske neizvjesnosti bilo samo u prvom dijelu i 5 minuta nastavka, da bi onda gosti u brzini više napunili domaću mrežu. Po dva puta u listu strijelaca upisali su se Župančić i Škacan, a po jednom Andabak te Copić. Počasni gol za domaćine postigao je Bungić.

Nakon 25. kola vodi Sloga Orešje s 55 bodova, drugi je Dinamo (J) sa 48, Bregana je peta sa 41 bodom, Novaki su osmi s 37, Zrinski je jedanaesti s 33 boda, Bestovje je četrnaesto s 20, koliko ima i petnaesti Tigar Rakitje.