3. HNL zapad - 21. kolo Maksimir - Samobor 1:3 (0:1)

Strijelci: 0:1 Regović(45), 0:2 Zeman(75), 0:3 Škvorc(82), 1:3 Puškarić(84)

MAKSIMIR: Drmić, Božić, Babić, Špišić, Perić, Bundavica, Lee, Majić, Jeong, Bočkaj, Kim (od 76. Puškarić)

Trener: Saša Milaimović

SAMOBOR: Bašić, Horvat, Vrančić, Zeman, Ivkovčić, Hasan, Guliš, Regović (od 65. Kostanjski), Škvorc (od 85. Žitković), Brujić, Brdarić

Igrač utakmice: Marko Zeman (Samobor)

Za Uskrs su igrači Samobora svoje navijače obradovali s nova tri boda, upisavši drugu uzastopnu pobjedu i to protiv direktnog konkurenta za ostanak u ligi. Domaćini s istoka Zagreba bolje su otvorili susret i preuzeli inicijativu koja im je donijela tri izgledne prilike. Treća im se činila kao prava sreća obzirom da je kontakt Bočkaja i Hasana sudac Biljuh procijenio kao prekršaj za najstrožu kaznu. Još se jednom u nogometu potvrdilo pravilo da igrač nad kojim je napravljen prekršaj ne bi trebao i izvesti isti obzirom da je golman Bašić uz malu pomoć stative uspio zadržati loptu van mreže. Gostima kao da je obranjeni jedanaesterac dao poticaj za daljnu igru pa Regović u zadnjim trenucima prvog dijela na korisnu loptu Brujića dobro reagira i vara Drmića za 0:1. Osokoljeni Samoborci i u nastavku tresu mreže: prvo je prednost povisio Zeman glavom nakon kornera, a na nedostižnih 0:3 postavlja Škvorc iz blizine u 82. minuti. Domaćine je malo oraspoložio gol Puškarića, no na bliže od 1:3 zaostatka nisu mogli.

Nakon 21. kola vodi GNK Dinamo II s 47 bodova, drugi je Novigrad s 42, dok je Samobor na četrnaestom mjestu s 20 bodova.

Jedinstvena županijska liga – 20. kolo

NOGOMET - Pola tuceta Save

Polet (B) - TOP 2:1 (1:0)

Zlodi odnio bodove

BUŠEVEC – SRC Zvrnik

Sudac: Družanović

Pomoćnici: Zajec i Kušer (svi iz Zaprešića)

Strijelci: 1:0 Zlodi(13), 2:0 Zlodi(61), 2:1 Žlender(81)

POLET BUŠEVEC: Bradić, Peterlin, Tičarić, Stuparić, Pejak, Gorinjac, Klasnić, Zagorec (od 37. J. Bobesić), Sučić, Ferenček, Zlodi (od 82. Brajković)

Trener: Zoran Tomčić

TOP: Šaplek, Poljanec, Perić (od 46. Barišić), T. Fabek, Pauković (od 22. Kutija), Popović, P. Fabek, Dominko, Žlender, Vojnović (od 5. Mravunac; od 46. Špehar), Tolić

Trener: Berislav Gluić

Crveni karton: Sučić(4)

Igrač utakmice: Robert Zlodi (Polet)

Situacija u Jedinstvenoj ligi se komplicira. Nakon dvoboja vodećih momčadi i minimalne pobjede Poleta razmak imzeđu prve četiri momčadi iznosi samo 2 boda. Domaćini iz Buševca su skoro cijeli derbi susret igrali s igračem manje, obzirom na nepotrebno isključenje Sučića koji je nagazio gostujućeg Vojnovića koji je u tom trenutku već onesposobljen ležao na podu. No i s igračem manje domaćini djeluju opasniji i to materijaliziraju nakon 13. minute i kombinacije Pejaka i Zlodija. Vodstvo domaćih traje sve do sredine nastavka kada se ponovno ukazao Zlodi i glavom po drugi puta prevario Šapleka. Gosti su nakon primljenog gola krenuli u još jači juriš prema naprijed, no jedino je Žlender uspio jednom matirati Bradića za nedovoljnih konačnih 2:1. Domaćinu je ovo bila četvrta uzastopna pobjeda uz impresivni omjer postignutih i primljenih pogodaka 11:1.

Sava – Sloga (K) 6:0 (2:0)

Naštimali nišanske sprave

STRMEC – Igralište SRC Lazina

Sudac: Antunović (Velika Gorica)

Pomoćnici: Jovančević (Zagreb) i Rožić (Buševec)

Strijelci: 1:0 M. Matošević(17), 2:0 Gazilj(40), 3:0 Gavran(57), 4:0 J. Matošević(62), 5:0 Kočnar(77), 6:0 Gavran(87)

SAVA STRMEC: Štefković, Filipović, Kočnar, M. Matošević, Maruna, Vlašić (od 65. Golubić), J. Matošević, Gazilj (od 80. Bešlić), Mihelčić (od 58. Kruhek), Čakanić (od 67. F. Ivanović), Gavran

SLOGA KRIŽ: Horvat, Pokupec (od 67. Mihaljević), Broz (od 46. Vorel), Pleteš, Podgorski, Sokolić, Bosankić (od 65. Kamenički), Karašić (od 46. Poje), Šeremet, Lončarić, Sraka

Trener: Krešimir Rede

Igrač utakmice: Mario Matošević (Sava)

Uštimane nišanske sprave Savinih igrača ispratile su goste iz Križa s pola tuceta lopti u mreži, a kao dodatni bonus domaćine može veseliti skok na sedmog na treće mjesto tablice uz samo 2 boda zaostatka za vodećim TOP - om . Gosti su koliko – toliko parirali napadima domaćina samo u prvih 45 minuta nakon koji se na odmor otišlo s 2:0 (Mario Matošević u 17. i Gazilj u 40. minuti). Nastavak donosi sijaset opasnih prilika u gostujućih 16 metara pa prvo Gavran, a onda i drugi Matošević, Josip, odvode Savu na komfornih 4:0. Do kraja susreta gol razliku domaćina popravljaju (još jednom) Gavran te po prvi puta Kočnar.

Nakon 20. kola vodi TOP s 36 bodova, drugi je Polet (B) s 35, dok je Sava (S) na trećem mjestu s 34 boda.