20.06.2013.

Proljetno prvenstvo GK Samobor - 15. lipnja

GIMNASTIKA - Od bubamara do mistera

Proljetno prvenstvo GK Samobor - 15. lipnja

Ukupno 79 gimnastičarki i gimnastičara nastupilo je na Proljetnom prvenstvu kluba u subotu, 15. lipnja.

Prvi turnus bio je rezerviran za rekreativce. Na preskoku, gredi i tlu nastupile su "bubamare" i "šumske jagode" trenera Ivana Mardešića i Darka Frajta, a "pahuljice" i "zvjezdice" Ive Lulić i Sandre Jurković nastupile su na sve 4 sprave. Tri hrabra "gormita" trenera Ivana Mardešića i Darka Frajta pokazala su svoje vježbe na karikama, preskoku i tlu dok je jedini "mister", trenerica Martine Bublić i Aide Badić, nastupio na svih 6 sprava.

S.S.

FOTO: Mlađe kadetkinje B

Ostvareni su sljedeći rezultati

BUBAMARE

1. mjesto Ana Kopun, 2. Lana Škoro, 3. Lucija Ondelj Gulić, 4. Mia Bogović, 5. Victoria Isabelle Šarić i 6. Ivana Škoro

ŠUMSKE JAGODE

1. Stella Zlodi, 2. Veronika Maros, 3. Lorena Nemanić

slijede: Tia Seletković, Ema Babić, Nika Lavrić, Ema Subašić, Nia Zidar, Paula Antunović, Petra Kontak, Dora Filipović i Karla Batinović

PAHULJICE

1. Ema Kristina Šprljan, 2. Lara Hanzalek, 3. Ivana Razum

slijede: Roza Popek, Lucija Arleta Šestan, Tara Mihalić, Anja Žganjer Knežević, Mara Bašić, Dora Horvatiček, Mihaela Tomašković, Paula Visić, Petra Vuksanović, Iva Špoljarić, Eva Novak, Lucija Horvat i Mara Zadro

ZVJEZDICE

1. Kien Pavić, 2. Mija Ivanišević, 3. Sandra Šogorić

slijede: Ida Soviček, Paula Krog, Ivona Zorić, Hana Gudlin Mićić i Lana Matijević

GORMITI

1. Marin Rupčić, 2. Vibor Podboj Grgić 3. Leo Telišman

MISTER

1. Dominik Stier

Natjecateljice i najstarije rekreativke "misice" nastupile su u drugom turnusu.

MISICE

1. Ivana Jakopec, 2. Ana Herger, 3. Ema Herger, 4. Antea Herger, 5. Tina Šmid i 6. Lora Bedeković

MLAĐE KADETKINJE C

1. Maja Lehpamer, 2. Ines Fadiga, 3. Dolores Šagud, 4. Tara Bartaković, 5. Dora Jurković, 6. Tia Senjak, 7. Barbara Jelić, 8. Petra Frankić, 9. Mia Lucija Jug i 10. Nika Šmid

KADETKINJE C

1. Dunja Šagud, 2. Tamara Regović, 3. Ena Bašić, 4. Laura Fadiga, 5. Karla Garašić i 6. Dora Telišman

MLAĐE KADETKINJE B

1. Katja Žganjer Knežević, 2. Maja Pleško, 3. Sara Kormoš, 4. Helena Kirschenheuter i 5. Lorena Bartaković

KADETKINJE B

1. Ema Mihelić

JUNIORKE B

1. Marija Sara Mihelić

SENIORKE B

1. Anamarija Kovačić, 2. Paula Stier

 

Proljetno prvenstvo GK Samobor - 15. lipnja

Arhiva 2013

2018

2017

2016

2015

2014

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002