Jedinstvena županijska liga - 20. kolo Sava (S) - Dinamo Hidrel 4:0 (1:0)

Sava (S) - Dinamo Hidrel 4:0 (1:0)

STRMEC – Igralište Lazina

Sudac: Milašinčić (Jastrebarsko)

Pomoćnici: Lafter i Kušter

Strijelci: 1:0 Martinčević(27), 2:0 Martinčević(47), 3:0 F. Kostanjski(68), 4:0 M. Kostanjski(86)

SAVA: Slavujević, Drenški, Filipović (od 46. Ovčariček), Rogić, Kočnar (od 65. Klobučar), Golemović, J. Matošević (od 60. Gavran), F. Kostanjski (od 72. M. Kostanjski), Martinčević (od 68. M. Radulj), Čakanić, Ivanović

Trener: Robert Regvar

DINAMO HIDREL: Filipović, Mihordin (od 46. Novosel), Domitrović (od 58. Kovačić), Pudić, Vukadin, Budimir, Varivoda (od 56. Šantek), Milanščak, Jovanovski, Đuksi, Hrkovac (od 3. Duvnjak)

Trener: Rajko Paviša

Igrač utakmice: Ivan Golemović (Sava)

Sava i dalje „melje“ svoje protivnike, u ovom kolu na Lazini deblji kraj izvukli su momci iz Novog Čića. Prvi dio završava samo s minimalnih 1:0 jer je prilika pred gostujućim vratarom Filipovićem bilo pregršt. Odmah početkom nastavka (47. minuta) Martinčević postiže svoj drugi gol i tu je priča o pobjedniku bila razriješena. Do zadnjeg sučeva zvižduka u strijelce su se upisali i braća Kostanjski (Filip i Marko) zaključivši tako 13. prvenstvenu pobjedu ligaša iz Strmca.

TOP - Rugvica : odgođeno za 01. svibanj

Nakon 20. kola (18 odigranih susreta) vodi Sava s 41 bodom, drugi su Klas i Gradići sa po 35, dok je TOP na dvanaestom mjestu sa 17 bodova.

3. HNL središte - 21. kolo Dugo Selo – Samobor 2:2 (1:0)

NOGOMET - Ostali "kraljevi remija"

3. HNL središte - 21. kolo
Dugo Selo – Samobor 2:2 (1:0)

DUGO SELO – Gradski stadion

Sudac: Miško (Lipovljani)

Pomoćnici: Grgurić i Božiček

Strijelci: 1:0 Mamić(19), 1:1 Brdarić(46), 2:1 Lukić(54 – 11m), 2:2 Brujić(68)

DUGO SELO: Zeljko, Vojnović, Belec, Monar, Mamić, Horvat, Lukić, T. Vidović (od 75. Konaj), Filipović (od 80. Skorin), R. Vidović, Guja

Trener: Igor Kovačević

SAMOBOR: Bašić, Horvat, Ivkovčić, Ivanković, Grgečić, Puškarić, Salopek (od 79. Pavlović), Nimac, Brujić, Kotarski, Brdarić

Igrač utakmice: Nikica Brujić (Samobor)

Samoborci u proljetnom dijelu prvenstva ostaju kraljevi remija. Četvrti nastup zaredom izabranika Stjepana Bašića završen je podjelom bodova. Domaćini, kako i priliči njihovoj poziciji na tablici, kreću napadački pa jednu od prvih prigoda za gol, onu iz 19. minute i realiziraju. Mamić neobranjivo gađa pod gredu za 1:0. Stvari za goste su se bolje odvijale u nastavku. Već u 1. minuti drugog dijela Brdarić nastavlja s dobrim proljetnim igrama (4 gola u 5 nastupa) i na asistenciju Brujića vraća stanje na semaforu „u normalu“. Desetak minuta kasnije Dugo Selo po drugi put u vodstvu jer najstožu kaznu realizira Lukić. Za najravnopravijih 2:2 u 68. cilja Brujić glavom nakon preciznog ubačaja Horvata. U slijedećem kolu u Hebrangovu dolazi predzadnji Strmec i to je izvrsna prilika da se pobjedom kapitalizira ovaj proljetni niz nepobjedivosti.

Nakon 21. kola (20 odigranih utakmica) vodi Segesta sa 49 bodova, drugo je Trnje sa 43, dok je Samobor na jedanaestom mjestu s 26 bodova.