3. HNL središte - 17. kolo Dubrava – Samobor 0:2 (0:1)

Strijelci: 0:1 Nimac(10), 0:2 Brdarić(70)

DUBRAVA: Bošnjak, Kolak, Mihovec, Špadina, Čutić, Čibarić, Juranović (od 46. Palić), Kanjuh (od 65. A. Mazarekić), Brekalo (od 80. Baučić), Maloča, Karamatić

Trener: Željko Dacer

SAMOBOR: Bašić, Horvat, Novoselec, Salopek, Pinković, Ivanković, Kotarski (od 85. Tolić), Nimac, Brdarić, Brujić, Grgečić (od 90. Štrkalj

Igrač utakmice: Nikica Brujić (Samobor)

Prošlotjedno topljenje snijega dopustilo je nastavak proljetnog dijela prvensta u 3. HNL središte. Samoborci, oslabljeni kako u igračkom (odlazak najboljeg igrača/strijelca Ivičića) tako i "uredskom" (sportski direktor Orlović) dijelu krenuli su gostujućom pobjedom protiv Dubrave kojoj su tako barem malo vratili za neugodan, 0:3 poraz Hebrangovoj početkom natjecanja. U prvom dijelu izabranici Stjepana Bašića orijentirali su se na „kontre“ pa već u 10. minuti iz jedne takve Brujić upošljava pridošlicu Nimca koji lagano vara Bošnjaka za početnu prednost Samobora. Domaćini do kraja poluvremena blijedi i bezopasni, a bolje igru od toga nisu prikazali ni u nastavku. U 55. Salopek pogađa okvir gola, a sve je to bilo uvod u konačnu potvrdu troboda koji se dogodio 20–ak minuta prije kraja susreta. Kotarski precizno nabacuje, a Brdarić neobranjivo glavom šalje loptu u mrežu za nedostižnih 0:2.

Nakon sedamnaestog kola (16 odigranih utakmica) vodi Segesta s 40 bodova, drugo je Trnje s 36 dok je Samobor na devetom mjestu s 22 boda.