1. Gorica open - Velika Gorica, 14. rujna

Samoborci osvojili tri medalje

Samoborci osvojili tri medalje-1

U organizaciji Karate kluba Velika Gorica održan je 1. Gorica open, koji je okupio veliki broj mladih karateka , njih čak 485 iz 46 klubova Hrvatske, Slovenije,Egipta,Austrije i Mađarske.

Ovo je bio prvi turnir sezone na kojem je nastupilo osam mladih natjecacateljki i natjecatelja Karate kluba Samobor, a u Samobor se njih troje vratilo s medaljama.

Srebrno odličje osvojio je Marko Udovčić (učenici +54 kg), a broncom su se okitili Korana Brleković (ml.učenice -43 kg) i Ante Rogoznica (učenici -49 kg).

Borbu za broncu su izgubili Lukas Runtas i David Milotić, koji su osvojili 5. mjesto.

Nastupili su još Valerija Labura, Šimun Rogoznica i Borna Šelja, koji ovog puta nisu imali sreće te su ostali bez medalje.