4. NL središte Zagreb – B - 23. kolo Rugvica Sava 1976 – Tigar Sveta Nedelja 0:1 (0:1)

Višić zabio za tri važna boda

4. NL središte Zagreb – B - 23. kolo
Rugvica Sava 1976 – Tigar Sveta Nedelja 0:1 (0:1)

RUGVICA – Igralište SRC Rugvica

Sudac: Hrgović (Zagreb)

Pomoćnice: Crnoja (Vrbovec) i Bukovčan (Cubinec)

Strijelci: 0:1 Višić(43)

RUGVICA SAVA 1976: Andrijanić, Brtan (od 46 Baković), Penava, Džijan, Matijević, Razum, Milković (od 63. Žilić), Pavlić, Agatić, Cetina, Mikulić

Trener: Nenad Pavičić

TIGAR SVETA NEDELJA: Razum, Pavlica, Mohač, Rak, Mandić (od 46. Kenda), Držić, Pokrivač, Derkuća (od 78. Starčević), Brujić, Galić, Višić

Trener: Ratko Ninković

Igrač susreta: Luka Višić (Tigar Rakitje)

Veća treća minimalna pobjeda 1:0 u posljednjih 5 kola pokazuje da momčad Tigra zna igrati na rezultat i na onoliko koliko je potrebno da se upišu novi bodovi. Jedini pogodak na susretu potpisao je Višić pa prednost vodeće momčadi prvenstva pred drugoplasiranim Naftašem ostaje stabilnih 9 bodova.

Nakon dvedeset i trećeg kola vodi Tigar Sveta Nedelja sa 62 boda, drugi je Naftaš Ivanić s 53, dok je TOP na 13. mjestu s 21 bodom.

4. NL središte Zagreb – B - 23. kolo TOP – Mraclin 0:0

Nisu znali pronaći put lopti u mrežu

TOP – Mraclin 0:0

Sudac: Radman (Voloder)

Pomoćnici: Krznarić (Kutina) i Borojević (Slatinska Kutina)

TOP: Šaplek, Garašić, Jakovljević, Žuti (od 8. P. Maravić; od 77. Holetić), Bale, Sopić (od 77. Golubić), A. Maravić, Salopek, Naglić (Od 67. Delač), Kostanjski, Ivanović

Trener: Milan Marinić

MRACLIN: Matejčić, Marjanović (od 84. Grižić), Domitrović, Rajić, Sudar, Godinić, Perić, Rakas, Borovec (od 68. Smolković), Dianežević, Hajduk (od 55. Kaurin)

Trener: Tomislav Škrinjarić

Igrač susreta: Filip Kostanjski (TOP)

Realni remi u Kerestincu za obje momčadi koje unatoč prilikama nisu znale pronaći put lopti iza leđa protivničkog golmana. Gosti aktivniji u prvih 45 minuta, domaćini bolji u nastavku, no 100 – tinjak gledatelja ostalo je uskraćeno za pogotke.