GNK Tigar Sveta Nedelja - Samobor 1:2 (0:2)

Strijelci: 0:1 T. Razum(28), 0:2 Kulenović(43), 1:2 Višić(90)

GNK TIGAR SVETA NEDELJA: I. Razum, Matošević, Kegelj (od 46. Krišto), Višić, Zenko, Perković (od 71. Bajan), Savić (od 46. Galić), Miklić, Rašić (od 46. Vukelić), Držić, Derkuća (od 46. Kenda)

Trener: Ratko Ninković

SAMOBOR: Klemenčić, Ostojić, Hasan, Čerkez, K. Regović, Pezo (od 67. Brekalo), Radović (od 67. Severec), Huljić, T. Razum, Kulenović (od 81. Krajačić), A. Regović (od 54. Landeka)

Trener: Marko Pancirov

Igrač utakmice: Tomo Razum (Samobor)

Poraz iz 1. kola Samoborci su ispravili na gostovanju u Rakitju. Domaćini osokoljeni pobjedom u premjernom nastupu prošli vikend u prvih 45 minuta nisu našli odgovor na igru Samobora koji je na predah otišao s 2 gola prednosti. Razum je u 28. minuti pogodio domaću mrežu za 0:1, a tik pred odlazak na predah Kulenović povećava prednost Samoboraca. Domaćini su uzvratili tek duboko u sudačkom dodatku drugog dijelu kad je počasni pogodak za njih postigao Višić.

Nakon drugog kola vode Lučko, Trešnjevka, Ravnice i Kurilovec s po 6 bodova, GNK Tigar Sveta Nedelja je 6. s 3, koliko ima i 11. Samobor, dok je Sava Strmec na 14. mjestu s 0 bodova.

3. NL Centar - 2. kolo Sava Strmec – Dinamo (OO) 1:3 (1:2)

Dinamovci s tri komada prebrodili Savu

Sava Strmec – Dinamo (OO) 1:3 (1:2)

STRMEC – Igralište Lazina

Gledatelja 150

Sudac: Marić (Sisak)

Pomoćnici: Grgurić (Kutina) i Jušić (Donja Gračenica)

Strijelci: 0:1 Brkić(12), 1:1 Nasri(18), 1:2 Bogdanović(30), 1:3 Ćorić(81)

SAVA STRMEC: Đurđek, Bakula (od 46. Gulija), Marić, Nasri, Husnjak, Regvar, Godić (od 78. Piščak), Grofelnik (od 78. Morić), Vidović, Sečenj (od 85. Petravić), Žejavac (od 85. Pavliša)

Trener: Ivan Piplica

DINAMO ODRANSKI OBREŽ: Šolčić, Kostelec, Brkić (od 74. Bazira), Corić, Bogdanović (od 65. Žgela), Savičić, Crnković (od 65. Halama), Bukovac, Puntar (od 90. Janječić), Alić, Karlović

Trener: Boris Perković

Igrač utakmice: Josip Brkić (Dinamo OO)

Prvi susret novog prvenstva na Lazini završio je porazom Save od 1:3. Gosti nakon 12. minute utakmice dolaze do gola prednosti zahvaljujući Brkiću. Samo 6 minuta kasnije prvi ovosezonski pogodak za Savu postiže Nasri pa je stanje na semaforu poravnato. S remijem se nažalost nije otišlo na predah obzirom da dinamovci ponovno vode, ovoga puta strijelac je bio Bogdanović. Nastavak nije donio željeno izjednačenje domaćina, nego u 81. minuti potvrda pobjede momčadi iz Odranskog Obreža dolazi preko Ćorića.

4. NL središte Zagreb – B - 4. kolo Inker - TOP 4:0 (2:0)

Kovačević s tri komada potopio Kerestinčane

4. NL središte Zagreb – B - 4. kolo
Inker - TOP 4:0 (2:0)

ZAPREŠIĆ – Stadion Ivan Laljak Ivić

Gledatelja 120

Sudac: Ilčić (Dugo Selo)

Pomoćnici: Škof (Sveti Ivan Zelina) i Maras (Dugo Selo)

Strijelci: 1:0 Kovačević(27 – 11m), 2:0 Vidak(41), 3:0 Kovačević(64), 4:0 Kovačević(73)

INKER: Mokrović Dajić, Filipović, Kasumović (od 46. Brumen), Šinko (od 46. Ćosić), Landripet, Sarić (od 60. Mirt), Mokrović Daijić (od 60. Lučak), Handanović, Vidak (od 73. Vnučec), Perić (od 73. Kaurić), Kovačević

Trener: Bernard Gulić

TOP: Veronek, Vidović, Kajganić (od 13. Golubić), Harmicar, Salopek (od 13. Marijan, od 57. Mavravić), Makarun (od 74. Jelić), Sopić (od 68. Karasman), Maravić (od 57. Delač), Kostanjski, Naglić, Škeva

Trener: Milan Marinić

Igrač susreta: Krešimir Kovačević (Inker)

Uvjerljiva igra Inkera rezultirala je uvjerljivom 4:0 pobjedom protiv momčadi iz Kerestinca. Nakon pola sata igre Perić je izborio, a Kovačević s bijele točke postigao svoj prvi gol na susretu. Do pauze na 2:0 domaću prednost povećava Vidak, a u nastavku gostujuća obrana nije imala rješenja kako zaustaviti domaću „devetku“ Kovačevića koji se s nova 2 pogotka zaustavio na ukupnom hat – tricku.

Nakon 4. kola vode Stupnik i Vrbovec s po 12 bodova, Mraclin je 3. s 10, dok je TOP na 15. mjestu s 0 bodova.