Pomoćnici: Crnoja (Vrbovec) i Anić (Križ)

Strijelci: 1:0 Levanić(73), 2:0 Baričević(78)

ZELINA: Bermanec, F. Sviben, Vlajsović (od 83. Solić), Stanojević, Krajinović, Gomes De Almeida, Djokić (od 59. Baričević), Bubnjar (od 89. Vidak), Haramina, Kordej (od 59. Levanić), D. Sviben (od 89. Grošinić)

Trener: Dražen Biškup

TOP: Jurin, Jakovljević, Harmicar, Salopek (od 80. Karasman), Kajganić, Škeva, Makarun (od 67. Marijan), Maravić (od 59. Mavravić), Delač (od 46. Sopić), Kostanjski (od 67. Kufek), Naglić

Trener: Milan Marinić

Igrač susreta: Ivan Levanić (Zelina)

Dva igrača s klupe donijela su prevagu i osigurala prvu prvenstvenu pobjedu za ekipu Zeline. Nakon 70 – ak minuta igre bez pogodaka, za domaćine se pokazala ključna 59. minuta kad je trener Biškup umjesto Djokića i Kordeja u igru uveo Levanića i Baričevića koji su u pola sata igre na terenu po jednom pogodili mrežu momčadi iz Kerestinca što je bilo dovoljno za čistih 2:0.

Nakon 2. kola vode Stupnik i Vrbovec s po 6 bodova, dok je TOP na 15. mjestu s 0.

3. NL Centar - 1. kolo Samobor – Ravnice 1:3 (1:1)

Gosti iskontrirali domaćine i uzeli bodove

3. NL Centar - 1. kolo
Samobor – Ravnice 1:3 (1:1)

Sudac: Jerneić (Zabok)

Pomoćnici: Mrkoci (Mraclin) i Jerneić (Krapinske Toplice)

Strijelci: 0:1 Šaronja(12), 1:1 Klemenčić(33 – 11m), 1:2 Kosić(52), 1:3 Kosić(69)

SAMOBOR: Klemenčić, Razum (od 81. Krajačić), A. Regović, Čerkez, K. Regović, Brdarić (od 57. Kahlina), Brekalo (od 57. Severec), Radović, Huljić, Kovačević (od 46. Kulenović)

Trener: Marko Pancirov

RAVNICE: Gujić, Bradić (od 54. Pršir), Ivančić (od 84. Plojović - Beriša), Šaronja (od 46. Dolovski), F. Kosić, Rell, Kos (od 60. Remus), Kopić, lvanuš (od 84. Merunka), Puklin, Cibarić

Trener: Domagoj Kosić

Igrač utakmice: Filip Kosić (Ravnice)

Nakon uvjerljive pobjede u pretkolu Kupa HNS–a, Samoborci su i na isti način željeli ući u prvenstvo. No, u Hebrangovu je stigla momčad Ravnica s drugačijim planovima… Gosti su se orijentirali na kontre i iz prve poveli 0:1. Na širokom prostoru ostali su na 2 na 2 s domaćim braničima na širokom prostoru pa Šaronji nije bili preteško pogoditi domaću mrežu. Domaćini se vraćaju u egal u 39. minuti kad s bijele točke domaći vratar Klemenčić nadmudruje svog kolegu na suprotnoj strani i poravnava stanje na semaforu. U nastavku igrači Samobora ulaze sa željom za preokret, no ubrzo ih je s 2 pogotka (49. i 60. minuta) presjekao Kosić koji je i najzaslužniji za slavlje svoje momčadi.

3. NL Centar - 1. kolo Zagorec - Sava Strmec 1:0 (1:0)

Jedan gol domaćina za sva tri boda

Zagorec - Sava Strmec 1:0 (1:0)

KRAPINA – ŠRC Podgora

Sudac: Sučić

Pomoćnici: Deverić i Aščić (svi iz Velike Gorice)

Strijelci: 1:0 Štimac(37)

ZAGOREC: Bruči, Landripet, Frinčić, Stimac, Topolovec, Šimunić, Jazbec (od 46. Strabić), Majcenić (od 79. Krznar), Korickij (od 53. Hanžić), Ružak (od 46. Stiperski), Knez (od 71. Gregurić)

Trener: Tihomir Šeperac

SAVA STRMEC: Đurđek, Bakula, Marić (od 75. Gulija) Nasri, Husnjak, Regvar (od 61. Morić), Godić, Grofelnik, Vidovic, Sečenj, Žejavac

Trener: Ivan Piplica

Igrač utakmice: Grga Štimac (Zagorec)

U srcu Zagorja igrači Save minimalno su poraženi od domaćina koji je, osim zadnjih 15–ak minuta, bio dominantnija momčad. Gol vrijedan tri boda domaćini su osigurali krajem prvog poluvremena kada je mrežu Đurđeka zatresao Štimac. Strmčani su mogli do boda, no prilike pred domaćim vratima u smiraj susreta nisu urodile golom za izjednačenje.

3. NL Centar - 1. kolo Maksimir – Tigar Sveta Nedelja 0:3 (0:0)

Tigrovi pobjednički iz maksimirske šume

Maksimir – Tigar Sveta Nedelja 0:3 (0:0)

ZAGREB – Igralište Oboj

Sudac: Bogdanić (Sisak)

Pomoćnici: Šaško (Popovača) i Grgurić (Kutina)

Strijelci: 0:1 Vukelić(70), 0:2 Višić(78), 0:3 Zenko(85)

MAKSIMIR: Majdak-Zebić, Kondres, Pizzitola (od 71. Glasnović), Radas (od 71. Perić), Mamić, Glavinić, Durbić, Palić (od 57. Batistić), Lučić (od 85. Gucić), Krznar, Ravlić (od 85. Antunović)

Trener: Zoran Santrač

TIGAR SVETA NEDELJA: Razum, Krišto, Matošević, Višić, Zenko, Perković (od 87. Škrinjarić), Senkić (od 46. Kegel), Savić (od 46. Kenda), Miklić, Rašić (od 60. Vukelić), Držić (od 87. Galić)

Trener: Ratko Ninković

Igrač utakmice: Fran Vukelić (Tigar Sveta Nedelja)

Novak u ligi uvjerljivo je startao u dosad najviši rang natjecanja u kojem je ikad participirao. Nakon duge „nule“ koja je trajala sve do 70. minute, posljednjih 20 minuta susreta na Oboju donijelo je čak 3 gola u domaćoj mreži i u konačnici uvjerljivo slavlje igrača Tigra. Seriju momčadi iz Svete Nedelje otvorio je Vukelić u 70. minuti, a zatim su Višić i Zenko potvrdili definitivno „najzvučniji“ rezultat u prvom kolu novog prvenstva.