4. NL središte Zagreb – B - 1. kolo Libertas - TOP 3:1 (1:1)

Pomoćnici: Maras i Radoš (oba iz Dugog Sela)

Strijelci: 1:0 Đusi(39), 1:1 Naglić(45), 2:1 Đusi(71 – 11m), 3:1 Đusi(73)

LIBERTAS: Huska, M. Crnojević, V. Crnojević (od 68. Mijadžiković), Jagatić, Filipović (od 68. Poturica), Đusi (od 88. Varga), M. Rogulja (od 46. Krunić), Braz Da Cunha, D. Rogulja (od 88. Vidić), Desić, Mišković

Trener: Dario Večerić

TOP: Jurić, Vidović, Kajganić (od 69. Harmicar), Jakovljević (od 85. Sopić), Salopek (od 85. Karasman), Garašić (od 73. Kufek), Maravić (od 69. Mavravić), Delač (od 85. Jelić), Kostanjski, Naglić, Škeva

Trener: Milan Marinić

Na otvorenju sezone u Novskoj gosti iz Kerestinca poraženi su sa 3:1. Igrač odluke za domaćine bio je Đusi koji je s hat – trickom svojoj momčadi donio prve ovosezonske bodove. I dok su na njegov prvi gol domaćini imali odgovor zahvaljujući pogotku Naglića za 1:1 u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena, u nastavku dvoboja s nova 2 gola u razmaku od 2. minute (jedan iz igre, drugi s bijele točke) u mreži TOP – a domaći napadač presudio je dvoboj u korist svoje ekipe.

Igrač susreta: Antonio Đusi (Libertas)