Paket 24 Premier liga – Liga za ostanak, 6. kolo RK Trogir – RK Rudar 36:31

Podbacili vratari na obje strane

Paket 24 Premier liga – Liga za ostanak, 6. kolo
RK Trogir – RK Rudar  36:31

Rukometaši Rudara poraženi su kod momčadi Trogira u sklopu 6. kola Lige za ostanak Paket24 Premijer lige. Domaćini su prednost od gola na poluvremenu u drugoj dionici susreta povećali na konačnih 36:31.

Najbolji strijelac susreta bio je Tomislav Radnić iz domaćih redova s 8 pogodaka, dok su za Rudare najviše puta poentirali Valentino Runtas i Lovro Gaća zabiviši svaki po 7 golova.

Valja spomenuti i kako kombinirano vratari Gošić i Kuhar nisu upisali ni jednu obranu, dok su trojica vratara Trogira zajedno skupila tek četiri.

Prva muška liga – Liga za ostanak KK Samobor – KK Mladost 75:109

Samoborci još uvijek bez bodova

Prva muška liga – Liga za ostanak
KK Samobor – KK Mladost  75:109

Samoborski košarkaški Risovi nisu uspjeli upisati prve bodove u sklopu Lige za ostanak Prve muške lige. Uspješniji su kao gosti u Samoboru bili košarkaši zagrebačke Mladosti, koji su slavili 75:109.

Luka Kujundžić s 23 koša bio je najbolje pucački raspoložen kod domaće momčadi, dok je najbolji strijelac susreta s 30 koševa bio Toni Bilić iz redova Mladosti.

Druga hrvatska liga – zapad, 18 kolo ŽRK Omišalj – ŽRK Samobor 30:29

Prednost od tri gola bila je premala

Druga hrvatska liga – zapad, 18 kolo
ŽRK Omišalj – ŽRK Samobor   30:29

Bez bodova s gostovanja u Malinskoj protiv ekipe Omišlja vraćaju se samoborske rukometne Lavice. Nažalost, prednost od tri gola na poluvremenu nisu uspjele kapitalizirati u nastavku, što je rezultiralo pobjedom domaće ekipe i s tijesnih 30:29.

U ovom susretu 18. kola 2. HRL - zapad najviše je pogodaka zabila Lavica Matea Katanec, koja je bila precizna 10 puta.

2. HRL – sjever RK Rudar 2 – RK Prelog 53:27

Očekivana pobjeda mladih Rudara

2. HRL – sjever
RK Rudar 2 – RK Prelog  53:27

Rukometna momčad Rudara 2 očekivano je uzela bodove u susretu 21. kola 2. HRL – sjever protiv posljednjeplasiranog Preloga. Konačni rezultat je bio 53:27.

Stjepan Kuhar je u domaćim redovima zabio najviše, 10 golova, Petar Stanić je zabio 6, a peterostruki strijelci bili su Jan Škreb, Dorian Gorički i Borna Borzić.

Kod gostiju najefikasniji su bili Patrik Hajdarović s 10 i Martina Zrna s 8 golova.

Jedinstvena županijska nogometna liga – 19. kolo

Teški poraz Bregane, pobjeda Klokočevca

Bregana – Sloga (K) 2:5

(Ivanović '6, Bošnjak '79; Dumbović '1, '42, Žužić '12, Sertić '29, '36)

Klokočevac - Meštrica 1:0

(Grubar '54)

Vatrogasac – Zrinski 3:1

(Ladan '10, I. Đeno '47, Z. Đeno '66; Kupres '57)

Rakov Potok - Kupa 3:2

(Peršin '12, Šporčić '39, Lončarić '45; I. Klasnić '19, L. Klasnić '54)

Nakon 19. kola vodi Jaska Vinogradar s 49 bodova, druga je Lomnica s 46, Rakov Potok je 3. s 32 boda, Zrinski je 6. s 29, Bregana je 12. s 22, dok je Klokočevac na 13. mjestu s 18 bodova.

Samoborski Otok – Vrh 1:3

(Šarić '35; Tišljarić '44, Vucić '67, Cvok '81)

Novaki - Sava (D) 1:2

(Žugec '33; Španjol '55, '90)

Nakon 19. kola vodi Sava (D) s 50 bodova, 2. je Pušća s 47, Sloga - Suza (O) je 7. s 29 bodova, Samoborski Otok je 11. s 16, Bestovje je na 13. mjestu s 14, dok su Novaki na 14. s 11 bodova.