NOGOMET - Jedinstvena županijska liga - 8. kolo Sava (S) – Jaska 5:1 (2:1)

Najbolje ove jeseni

STRMEC – SC Lazina

Sudac: Jerbić (Velika Mlaka)

Pomoćnici: Mihalj (Zagreb) i Dolibašić (Novo Čiće)

Strijelci: 0:1 Cuković(23), 1:1 Martinčević(30), 2:1 F. Kostanjski(45), 3:1 M. Matošević(49), 4:1 F. Kostanjski(58), 5:1 Kočnar(87)

SAVA: Husak, Drenški, Filipović, (od 52. Ovčariček), Rogić, Martinčević (od 85. K. Golubić), J. Matošević, M. Matošević (od 62. Klobučar), F. Kostanjski (od 79. M. Kostanjski), M. Radulj (od 46. Kočanar), Čakanić, Gavran

Trener: Robert Regvar

JASKA: Dikšić, Mačešić, Gomerac (od 81. Lehpamer), Filipović, Šoić (od 65. Celić), Falica, Cuković, Jalševec, Golubić (od 46. Jurinić), Hasnović, Smičiklas (od 76. Štefić)

Trener: Anđelko Vlašić

Igrač utakmice: Damjan Martinčević (Sava)

Uvjerljiva pobjeda Save uz najbolje prikazanu igru ove jeseni. Domaćini od prvog sučeva zvižduka bolja momčad, ali u jeku domaćih napada gosti nakon kornera (strijelac Cuković) dolaze do početne prednosti od 0:1. Rezultatski minus nije ništa poremetio u igri momčadi Roberta Regvara pa do poluvremena Martinčević i Filip Kostanjski „prebacuju“ prednost na stranu strmčana. U nastavku sve u znaku domaćina za kojeg prvo na 3:1 povisuje Matošević (49. minuta), a nedugo zatim Kostanjski postiže svo drugi gol za 4:1. „Petarda“ iza leđa Dikšića pukla je u 87., strijelac je bio rezerva Kočnar.

TOP – Dinamo Hidrel 2:3

Nakon 8. kola vodi Dinamo Hidrel s 18, drugi je Laduč sa 17, Sava je na sedmom mjestu s 13, dok je TOP deseti s 10 bodova.