Gosti iskoristili prilike

BESTOVJE – Igralište Bestovja

Sudac: Gvozdanović (Jastrebarsko)

Pomoćnici: Vujčec (Klinča sela) i Školjak (Beter)

Strijelci: 0:1 Valenčak(8), 0:2 Košutić(43 – 11m), 0:3 Horvat(68), 0:4 Valek(90)

BESTOVJE: M. Đurđević, Stopić, Miholić, Kurtušić (od 46. Mat. Đurđević), Kapus, Lukač (od 86. Tomić), Zeman, Karačić (od 86. Uroić), Ačkar, Babić (od 86. Tuček), Jedvaj (od 60. Bosak)

Trener: Gordan Copak

MLADOST KRAJ DONJI: Bojanić, Mat. Frkanec (od 68. Kožul), Iv. Frkanec (od 46. Pranjić), Štefanović, Bura, Jakolić (od 60. Horvat), Marković, Valek, Košutić, Harmat, Dan. Valenčak (od 75. Debogović)

Trener: Danijel Valenčak

Igrač utakmice: Ivica Valek (Mladost)

Gosti pobjednički odlaze iz Bestovja nakon što su iskoristili svoje prilike za razliku od domaćina koji to nije. Valenčak u 8. pogađa za 0:1, a domaćini do poluvremena ne koriste svoje dvije šanse za možebitni preokret. U nastavku ista priča – gosti preko Košutića, Horvata i još jednom Valeka upisuju visoku pobjedu, a Bestovje iz izglednih šansi ni jednom ne trese mrežu sigurnog Bojanića.

Rakitje – Novaki 3:4

Krašić - Zrinski Tehnovent 3:1 (2:1)

S tri komada sa Žumberka

KRAŠIĆ – Igralište Krašića

Sudac: Matić

Pomoćnici: Grubač i Benković (svi iz Zaprešića)

Strijelci: 1:0 Novosel(27), 1:1 Murić(29), 2:1 Tuček(31), 3:1 Petković(70)

KRAŠIĆ: Penić, F. Penić, D. Penić (od 79. K. Penić), Ferenčić, Šimatić, I. Penić, Tukić, Petković, Tuček, Prstac, Novosel

Trener: Ivan Županac

ZRINSKI TEHNOVENT: Vitko, Vrančić (od 46. Bošnjak), Makarun, Ramić, Žganjer, Mandir (od 76. Blažević), Mihelčić, Murić (od 67. Tenšek), D. Horvat (od 80. Draclin), Mataušić, Ištuk (od 56. M. Horvat)

Igrač utakmice: Josip Tukić (Krašić)

Zrinski nije iskoristio početnu inicijativu pa domaćini dolaze prvi u prednost; strijelac je bio Novosel u 27. minuti. No, gosti iz Farkaševca samo dvije minute kasnije poništavaju rezultatski minus jer je iz indirekta spretno zabio Murić. No, i njihovo veselje je kratkog vijeka jer ubrzo Tuček sprema loptu iza nemoćnog Vitka. U drugom dijelu opsada vrata Zrinskog pa na konačnih 3:1 postavlja Petković.

Vrh - Klokočevac 1:1 (1:0)

Ćosić za bod

KRALJEV VRH – Igralište Šumice

Sudac: B. Lafter

Pomoćnici: M. Lafter (oba Novo Selo Okićko) i Čunović (G. Zdenčina)

Strijelci: 1:0 Dašić(37), 1:1 Ćosić(85)

VRH: Grgec, Popek, Jedvaj, Franjo, Pušek, Lacković, Dašić, Škarika, Špiček (od 88. Ječmenjak), Pustajec (od 90. Rot), Šimunić

Trener: Ivica Pintarić

KLOKOČEVAC: Kožarec, Skukan, Ćosić, Ivančić, Janjić, Bugarski, Gestić (od 75. Ovčarić), Šicl, Matijaščić, Brajković (od 66. Kasalo), Oroz (od 37. Vlašić)

Igrač utakmice: Igor Šicl (Klokočevac)

Gosti bolji, ali su u zadnjim minutama morali spašavati bod. U prvom dijelu terenska premoć igrača Ferde Kamenčića nije realizirana nego naprotiv, domaćini nakon „slobodnjaka“ Šimunića vode 1:0, strijelac je bio Dašić. Gosti u nastavku traže bod i nakon silnih promašaja do njega dolaze u 85. minuti kada je najprisebniji bio Ćosić. Do zadnjeg sučeva zvižduka Klokočevac traži pobjedu, ali se požrtvovni domaćini ne predaju pa jedan bod ostaje u Kraljevom vrhu.

Nakon 21. kola vodi Sutla s 52 boda, treći je Klokočevac sa 44, četvrti je Zrinski Tehnovent sa 42 boda, Bregana je deseta je s 22, Rakitje je četrnaesto s 19 bodova, Novaki su petnaesti sa 17, dok je Bestovje na šesnaestom mjestu sa 7 bodova.