Zamalo tri boda

NOVAKI – Igralište Novaka

Sudac: Jukić

Pomoćnici: Žiljak (oba iz Zaprešića) i Rukšač (Jakovlje)

Strijelci: 1:0 Matijaščić(39), 2:0 Gotal(48), 3:0 Matijaščić(51), 3:1 Mih. Novosel(56), 3:2 Mih. Novosel(77), 3:3 Tuček(86)

NOVAKI: Rebrović, Sastić (od 42. Marković), Fabek, Barbarić, Janjić, Petković (od 46. Brajković), Rasi, Vlašić, Matijaščić (od 57. Letinčić), Gotal (od 75. Žerjav), Softić (od 46. Alitović)

Trener: Tomislav Matek

KRAŠIĆ: Jagatić, Penić, Dan. Tukić (od 46. Zoretić), Kosić, Šimatić (od 82. Tuček), Ferenčić, D. Novosel, J. Tukić, Cipurić, Demić, Mih. Novosel

Trener: Mijo Novosel

Igrač utakmice: Mihael Novosel (Krašić)

Igračima Tomislava Mateka ni 3:0 u 51. minuti nije bilo dovoljno za puni plijen pred svojim gledateljima. Malo prije odmora Matijaščić realizira šansu za 1:0, a isti igrač zajedno s Gotalom početkom nastavka odvodi Novake do (činilo se) nedostižnih 3:0. No, gosti predvođeni Novoselom do 77. smanjuju na 3:2 da bi konačan šok za domaćine bio pogodak Tučeka za konačnih 3:3.

Klokočevac – BSK Brdovec 0:9 (0:5)

Potop domaćih

Sudac: Golub (Jastrebarsko)

Pomoćnici: Grubač (Zaprešić) i Novak (Kraj Donji)

Strijelci: 0:1 Matić(3), 0:2 Ivanic(4), 0:3 Ivanic(8), 0:4 Stipković(12), 0:5 Rasi(20), 0:6 Zovko(64 – 11m), 0:7 Sušak(75 – 11m), 0:8 Sušak(77), 0:9 Zovko(88)

KLOKOČEVAC: Lalić, Skukan, Tilić, Žibert (od 46. Runac), Ivančić, Kovačić, Galinec (od 80. Bošnjak), Oroz (od 80. Razvalić), Žabčić, Bašić, Beloša

Trener: Mislav Žabčić

BSK BRDOVEC: Habazin, Matić, Rasi (od 40. Medanžić), Dujaković, Zovko, Bjelobradić, Ivanic (od 65. Kuna), Sušak, Ivanković, Haramina (od 65. Hranj), Stipković

Trener: Davor Debogović

Igrač utakmice: Zdravko Sušak (BSK)

I bez padalina s neba potop Klokočevca na svom travnjaku. Već nakon 20 minuta igre „petarda“ u mreži nemoćnog Lalića pa je do kraja susreta bilo samo upitno koliko će se još tresti domaća mreža. Nakon 90 – te minute to se zaustavilo na broju 9. Svi gosti dobri, najbolji Ivanic, Zovko i Sušak s po 2 gola.

Zaprešić - Bregana 3:1 (2:1)

Propustili priliku i izgubili

KUPLJENOVO - Igralište

Gledatelja 30

Sudac: Lafter (Novo Selo Okićko)

Pomoćnici: Pirša (D. Zdenčina) i Jakovina (Prigorje Brdovečko)

Strijelci: 1:0 Tomić(8), 1:1 Stanec(12), 2:1 Kartelo(42), 3:1 Stanec(89)

ZAPREŠIĆ: Blažić, Brekalo, Habijan, J. Tkalčević, Kartelo (od 67. Ujević), M. Tkalčević, Gorjan, M. Galjanić (od 46. D. Galjanić), Skomrak (od 90. Fabek), Folo (od 82. Brezak), Tomić

Trener: Mladen Martinko

BREGANA: Divković, Škvorc, Lehpamer, Andabak, Horvat, Tančak (od 60. Runtas), Kasalo, Ladan (od 79. Bugarski), Celizić (od 60. Povh), Stanec, Ćosić

Igrač utakmice: Ivan Tomić (Zaprešić)

Već u 8. minuti domaćini dolaze do početne prednosti nakon što je Tomić iskoristio Brekalov prodor po lijevoj strani. Četiri minute kasnije raspoloženi Stanec posprema iza leđa Blažića jednu od brojnih svojih prilika na susretu. Da se na poluvrijeme ne ode s 1:1 najzaslužniji je Kartelo koji je odapeo s 30–ak metara, a ni Divkovićeva reakcija nije za pohvaliti. U nastavku smirenija igra, velika Breganina šansa propuštena je u 82. minuti (udarac Runtasa glavom) da bi trobod domaćina u 89. potvrdio još jednim golom Tomić.

Zrinski – Sava (D) 2:1 (0:0)

Zaslužena pobjeda

FARKAŠEVAC – SC Zrinski

Sutkinja: Jurinić (Jastrebarsko)

Pomoćnici: Batušić (Cvetković) i Vujčec (Klinča sela)

Strijelci: 1:0 Župančić(59), 2:0 Župančić(62 – 11m), 2:1 Mraković(72)

ZRINSKI: Vitko, A. Horvat, Ištuk (od 75. Mataušić), Vrančić, Bošnjak (od 86. D. Horvat), Šicl, Župančić (od 82. Tenšek), Murić, Hainešek (od 90. Draclin), Mihelčić (od 46. Koletić), Žganjer

SAVA DRENJE: Cingulin, Šoštarić, Jagustović, Miletić (od 40. Žauhar), Hrlić, I. Barun (od 77. Gorgiev), Ivanković (od 83. Preskar), Mađarić, Z. Barun, Mraković (od 83. Zekić), Šunde

Trener: Mario Lovrentijev

Crveni karton: Z. Barun(61)

Igrač utakmice: Matija Župančić (Zrinski)

Gosti solidni, ali zbog previše promašenih prilika iz Farkaševca odlaze praznih ruku. Prvi dio bez pogodaka, a početkom nastavka Jagustović promašuje zicer s 2 metra. Župančić to u 59. minuti kažnjava i posprema Koletićev centaršut iza nemoćnog Cingulina. Samo 3 minute kasnije Murić je srušen u gostujućem 16–ercu pa se napadač Zrinskog po drugi puta upisuje u listu strijelaca. Do zadnjeg sučeva zvižduka gosti iz Drenja upisuju počasni pogodak preko Mrakovića.

Vrh - Rakitje 2:4 (0:0)

Pjevajući s vrha

KRALJEV VRH – Igralište Šumice

Sudac: Solenički (Jastrebarsko)

Pomoćnici: Marčetić (Zagreb) i Gvozdanović (Jastrebarsko)

Strijelci: 0:1 M. Barun(52), 1:1 Šimunić(56), 1:2 Pavić(65 – 11m), 1:3 Stanić(75), 2:3 Dašić(78), 2:4 M. Barun(81)

VRH: Grgac, Strugar, Pustajec, K. Franjo (od 67. Škarika), Pušek, Dašić (od 83. Rot), Gotal (od 83. Zeljko), Zrinski, Šimunić, Sabljaš

Trener: Ivica Pintarić

RAKITJE: F. Dorotić, Hlevnjak (od 68. Baksa), Prevendar, L. Dorotić, Golub, K. Barun, Sinković (od 57. Brekalo), Stanić, M. Barun, Pavić, Jupić (od 76. Ačkar)

Trener: Krešimir Barun

Igrač utakmice: Mihovil Barun (Rakitje)

Za razliku od mirnog prvog dijela, u nastavka golijada na terenu Vrha. U 52. Mihovil Barun postiže svoj prvi gol kojeg ubrzo anulira Šimunić iz slobodnog udarca. Pavić nakon igranja rukom s bijele točke drugi put dovodi goste u prednost, a na 1:3 povećava Stanić. Domaćini do tračka nade dolaze golom Dašića, ali treću prvenstvenu pobjedu Rakitja drugim golom „cementira“ Barun.

Nakon četvrtog kola vodi BSK s 12 bodova, druga je Sutla s 10, koliko ima i treće Rakitje, Novaki su šesti sa 7 koliko ima i osma Bregana i deveti Zrinski, dok je Klokočevac na četrnaestom mjestu s 1 bodom.

NOGOMET - Jedinstvena županijska liga - 4. kolo

Sava (S) – Mraclin 3:2 (0:1)

Šokirao ih Kočnar

STRMEC – SC Lazina

Sudac: Grdaković (Donja Zdenčina)

Pomoćnici: Šabić (Pavlovčani) i Gašpar (Peskovec)

Strijelci: 0:1 Jandrić(29), 0:2 Jandrić(51), 1:2 F. Kostanjski(60), 2:2 Drenški(63), 3:2 Kočnar(84)

SAVA: Slavujević, Drenški, Filipović (od 46. I. Golubić), Rogić (od 80. Radulj), Kočnar, M. Kostanjski, J. Matošević (od 89. Golubić), Čakanić, M. Matošević, L. Radulj, Martinčević

Trener: Robert Regvar

MRACLIN: Voštinić, Lučić, Dandić, Rus (od 46. Pejak), Krpačić, Jandrić, Škrinjarić, Šandor (od 57. Cetić), Živčić, Roksanić, Matković (od 76. D. Rus)

Trener: Marijan Dužić

Igrač utakmice: Bernardo Kočnar (Sava)

U prvih 45 minuta loša igra obiju momčadi, no manje loši su gosti koje Jandrić nakon pola sata igre dovodi u minimalnu prednost. Isti igrač početkom nastavka postiže drugi gol za Mraclin pa dionice Save u povoljni rezultat rapidno padaju. Međutim, strmčani su se ipak trgnuli pa u razmaku od tri minute Kostanjski i Drenški vraćaju stvari na početak. Igračima iz Mraclina kao da to nije bilo dovoljno pa ih u 84. minuti šokira udarac Kočnara koji je neobranjivo potegao s 25 metara za trobod Save.

TOP – Jelačić 3:1 (0:1)

I druga pobjeda

KERESTINEC – Igralište TOP - a

Sudac: Kakša (Bistra)

Pomoćnici: Jeleč i Kušer (oba iz Zaprešića)

Strijelci: 0:1 Buzov(40), 1:1 Žimbrek(47), 2:1 I. Meglajec(59), 3:0 I. Meglajec(84)

TOP: Pipić, Lisec, Vukas (od 46. I. Meglajec), Klingor, Hržić, Novak, Parlov (od 46. Hodak), Žimbrek, Perić (od 46. Fabek), Pejić (od 85. Šolčić), Rogić (od 72. Jakopec)

Trener: Darko Bogadi

JELAČIĆ: Kovačić, Buzov, Matić (od 50. Barišić), Grubeša (od 71. Škarec), Novosel, Matejčić (od 20. Kontić), Tarle, Domitrović, Novosel, Ruklić, Radočaj

Trener: Branko Pavlica

Igrač utakmice: Ivica Meglajec (TOP)

I drugu pobjedu u sezoni upisala je momčad TOP – a na svojem terenu. Iako, na odmor gosti odlaze s minimalnih 0:1, strijelac je bio Buzov u 40. minuti. Na poluvremenu trener domaćina Bogadi ostavlja Vukasa na tuširanju, a umjesto njega uvodi Meglajca, što će se kasnije pokazati ključnim za pobjedu. Žimbrek je već u 2. minuti nastavka poravnao na 1:1, da bi nakon toga igra TOP – a postala bolja pa ju je dva puta okrunio ranije spomenuti Meglajec za konačnih 3:1.

Nakon četvrtog kola vodi Polet (B) s 12 bodova, drugi je Dinamo Hidrel s 10, Sava je četvrta sa 7, dok je TOP na devetom mjestu sa 6 bodova.