Pomoćnici: Novak (Kraj Donji) i Rončević (Zaprešić)

Strijelci: 1:0 Ujević(13), 1:1 Otmačić(17), 2:1 Tomić(33), 3:1 Tomić(78 – 11m)

ZAPREŠIĆ: Pavličić, Brekalo, Marinčić, J. Tkalčević, Fabek, M. Tkalčević (od 46. Iveković), Gorjan, Ivanetić, Ujević (od 63. Solo), Omanović (od 82. M. Galjanić), Tomić (od 70. D. Galjanić)

KLOKOČEVAC: Lalić, Skukan, Kižlin, Salopek, Erceg, Dubić, Oroz (od 30. Razvalić), Otmačić, Žabčić, Beloša, Galinec

Trener: Miroslav Žabčić

Crveni karton: Lalić(77)

Igrač utakmice: Ivan Tomić (Zaprešić)

Novi poraz Klokočevca, ovoga puta na kišom natopljenom terenu u Kupljenovom. Domaćini su poveli u za njih sretnoj, 13. minuti. Ujević je s 20–ak metara pogodio prečku od koje se lopta odbija iza Lalića. Četiri minute kasnije rezultat je 1:1. Loše „čiščenje“ lopte nakon istrčavanja domaćeg vratara koristi Otmačić. Na odmor domaćini ipak odlaze s minimalnom prednošću jer Tomić završava lijepu akciju navale Zaprešića. U nastavku jedini zanimljiv detalj je drugi gol Tomića s bijele točke, a prije toga je Lalić zbog rušenja u 16 metara dobio 2. žuti karton.

Bregana – Mladost (KD) 2:1 (1:0)

Babojelić u devedesetoj

BREGANA – Igralište Grablice

Sudac: Golub

Pomoćnici: Kramarić (oba iz Jastrebarskog) i Pirša (Donja Zdenčina)

Strijelci: 1:0 Runtas(25), 1:1 Adamić(88), 2:1 Babojelić(90)

BREGANA: Štibić, Babojelić, Horvat, Andabak, Škvorc, Benković (od 57. Ćosić), Ovčarić, Kasalo (od 82. Ivandić), Stanec, Runtas (od 72. Sodič), Celizić

MLADOST KRAJ DONJI: Boranić, Štefanović, Juratovac, Gačarić, Adamić, Merkl, Marković, Frkanec (od 86. Cimprešak), Košutić (od 72. Hudina), Šakanović (od 46. Horvat), Sutlar (od 46. Valenčak)

Trener: Ivica Valenčak

Crveni karton: Merkl(72), Horvat(82),

Igrač utakmice: Matija Škvorc (Bregana)

Promjena na klupi Bregane (Kovačić umjesto Tuwega) odmah je rezultirala pobjedom protiv Mladosti koja je izborena teškom mukom u sudačkoj nadoknadi. Prvi dio po blatnjavom terenu završio je vodstvom Bregane koju je do 1:0 doveo Runtas bržom reakcijom od gostujuće „jedinice“ Boranića. Gosti su dosta grubo odgovarali na igru Bregane pa susret završili s 9 igrača na terenu. Ipak, i s brojčanim nedostatkom gosti iz Kraja Donjeg imali su u 88. minuti 1:1 jer je sumljivi penal realizirao Adamić. Pravda je došla na svoje u 90. kad Babojelić u gužvi najbolje reagira i šalje loptu u mrežu Boranića za veliko slavlje na Grablicama.

Vrh – Novaki 3:3 (2:1)

Zrinski oteo dva boda

KRALJEV VRH – Igralište Šumice

Sudac: Kurtović (Ivanja Reka)

Pomoćnici: Jukić (Zaprešić) i Rukšač (Jakovlje)

Strijelci: 1:0 Ječmenjak(24), 1:1 Letinčić(37), 2:1 Zrinski(40), 2:2 Gestić(54), 2:3 Matijaščić(74), 3:3 Zrinski(87)

VRH: Grgac, Franjo, Kakša, Lacković, Pušek, Pustajec, Popek (od 46. Škarka), Dašić (od 64. Špiček), Ječmenjak, Zrinski, Gotal (od 76. Rod)

Trener: Zvonimir Rudelić

NOVAKI: Rebrović, Marković, Genus, Barbarić (od 46. Janjić), Gotal, Fabek, Gestić (od 62. Petković), Rasi (od 58. Brajković), Matijaščić, Alitović, Letinčić

Trener: Hrvoje Petković

Crveni karton: Genus(80)

Igrač utakmice: Nikola Zrinski (Vrh)

Unatoč teškom terenu obje momčadi pružile su dopadljivu igru uz 6 golova pa 50 – ak gledatelja može biti u konačnici zadovoljno. Prvi dio završio je minimalnim vodstvom domaćina za koje su strijelci bili Ječmenjak i Zrinski. Za goste je poentirao Letinčić. U nastavku igrači Novaka pojačavaju tempo pa preokreću rezultat u svoju korist. Prvo je Gestić poravnao na 2:2 (54.), da bi dvadeset minuta kasnije Matijaščić doveo prvi put Novake do prednosti. Domaćini u 80. postaju brojčano jači (crveni Genusu), a to koristi Zrinski za 3:3 u 87. kada postiže svoj drugi gol.

Rakitje – Dinamo (J) 1:0 (0:0)

Jupić oborio Dinamovce

Sudac: Ešegović (Brdovec)

Pomoćnici: Grubač i Žiljak (oba iz Zaprešića)

Strijelci: 1:0 Jupić(68)

RAKITJE: F. Dorotić, L. Dorotić, Golub, Pavlović (od 89. Tušek), Stanić (od 85. Sinković), Pavić (od 58. M. Barun), Jupić, Brekalo (od 82. Ačkar), Ivanović, K. Barun (od 34. Horvatek), Bekić

Trener: Krešimir Barun

DINAMO JAKOVLJE: A. Borovec, Lacković (od 72. Kovačec), Gulić, Herić (od 79. K. Borovec), Jelić, Malić (od 82. Severin), Kovačiček, P. Kuš, Eršek, Z. Kuš, Škrlin

Trener: Zdenko Kuš

Igrač utakmice: Eldin Jupić (Rakitje)

Jedan, ali vrijedan gol Jupića bio je dovoljan da sva tri boda ostanu u Rakitju. Težak teren nije dozvolio kombinatoriku u igri pa su to momčadi nadoknađivali htijenjem i srčanošću. Iz prvog dijela najbolja prilika domaćina završava u mreži, ali je zastavica pomoćnog suca u zraku. U 68. zaleđa nije bilo – nakon kornera Jupić najviše skače glavom i neobranjivo šalje loptu u mrežu za krajnjih 1:0.

Zrinski – Mladost (KS) 2:2 (2:1)

Novo domaće posrtanje

FARKAŠEVAC – SC Zrinski

Sudac: Kožul

Pomoćnici: Noršić (oba iz Samobora) i Jankavić (Jagnjić Dol)

Strijelci: 0:1 Stunja(7), 1:1 Žganjer(21), 2:1 Bošnjak(32), 2:2 Botički(56)

ZRINSKI: Kožarec, A. Horvat, Ištuk (od 77. Šicl), Vrančić, Bošnjak (od 68. M. Horvat), Ramić, Mihelčić, Murić, Draclin (od 72. Blažević), Mataušić (od 77. Župančić), Žganjer

MLADOST KLINČA SELA: Bilobrk, Blažinčić, Kelečić, Sirovica, Kegljević, Carin (od 57. Marinović), Bušić, Hasnović (od 57. Jakšić), Matko (od 90. Čavar), Stunja, Botički

Igrač utakmice: Marko Žganjer (Zrinski)

Novo posrtanje Zrinskog pred vlastitim navijačima. Ovaj put iz Farkaševca bod odnosi Mladost iz Klinča Sela koja je rano, već nakon 7 minuta igre, u prednosti golom Vujčeca. Domaćine je to samo potaknulo da krenu još žešće u napad pa do poluvremena Zrinski vodi. U 21. Žganjer iz daljine matira Bilobrka, a samo desetak minuta kasnije Bošnjak iz gužve šalje po drugi puta loptu u mrežu mladostaša. Gosti su do boda stigli početkom nastavka drugog dijela kada jednu brzu kontru u konačnih 2:2 pretvara Botički.

Nakon 12. kola vode BSK i Sutla s 31 bodom, Zrinski je treći s 26, Rakitje je sedmo s 20 bodova, Novaki su osmi s 18, Bregana je dvanaesta s 11, dok je Klokočevac na šesnaestom mjestu s 2 boda.