Pomoćnici: Z. Marić (oba iz Vrbovca) i Pankretić (Lovrečka Velika)

SAVA: Slavujević, Golubić (od 65. M. Radulj), Drenški, Filipović, Kočnar, F. Kostanjski, Golemović, Čakanić, L. Radulj, Martinčević, Gavran

LADUČ: Belko, Radošević, Aralica, Čičko, Kulenović, Vučetić, P. Balaško, M. Balaško, Nikolić ((od 90. Boranić), Orsag, Sertić (od 65. Jakovina)

Trener: Davor Orsag

Crveni karton: Čičko(39)

Igrač utakmice: Petar Balaško (Laduč)

Minimalni poraz Save na Lazini protiv solidnog gosta iz Laduča. U 39. minuti Čičko kao zadnji igrač ruši Martinčevića koji je u prilici za gol pa Sava brojčano nadmočnija kreće u lov za pobjedom. Sve dobre prilike u drugom dijelu od strane domaćina zaustavio je Belko, a praktički jedinu priliku za susjeda s one strane Save iskoristio je Balaško pa u 52. poentirao iza leđa Slavujevića za trobod Laduča.

TOP – Vatrogasac (Z) 2:1 (2:1)

Sačuvali vodstvo

KERESTINEC – Igralište TOP - a

Sudac: Čužić

Pomoćnici: Boban (oba iz Velike Gorice) i Jerbić (Velika Mlaka)

Strijelci: 1:0 Klingor(4 – 11m), 1:1 Cvetnić(14), 2:1 Žimbrek(41)

TOP: Pipić, Lisec, Hodak, Klingor (od 65. Parlov), Hržić, Vratarić, Fabek (od 90. Tolić), Novak, Perić (od 55. Meglajec), Žimbrek (od 90. Jakopec), Pejić (od 56. Rogić)

Trener: Darko Bogadi

VATROGASAC ZDENCI: Galić, Cvetnić, Remenar (od 86. Samardžija), Pužin, Ostojić, N. Prskalo, A. Prskalo (od 72. Đurđević), Šekrst (od 65. Marić), Sastić (od 73. Horvat), Skender (od 67. Cingulin), Merkl

Trener: Marijan Pažin

Igrač utakmice: Pavao Fabek (TOP)

Vatreni početak susreta u Kerestincu – već u 4. minuti gosti igraju rukom u 16 – ercu, lopta završava na bijeloj točki, a koju sekundu kasnije i iza leđa Galića; strijelac je bio Klingor. Nakon vodstva domaćini i dalje aktivni pa okvir vratiju 2 puta (udarci Žimbreka i Novaka) spašava „vatrogasce“ od ranog rezultatskog potopa. Neiskorištene prilike se kao bumerang vraćaju domaćinu u 14. minuti kada na 1:1 poravnava Cvetnić. TOP svoju kvalitetniju igru do poluvremena ipak naplaćuju golom Žimbreka u 41. minuti. U nastavku igra se smirila, domaćini zadovoljni prednošću sigurno čuvaju minimalno vodstvo za skok na sedmo mjesto tablice.

Nakon 6. kola vodi Polet (B) sa 14 bodova koliko ima i drugi Dinamo Hidrel, TOP je na sedmom mjestu s 10, dok je Sava je desetom mjestu sa 7 bodova.