Pomoćnici: Rukšač (Jakovlje) i Žiljak (Zaprešić)

Strijelci: 1:0 Tančak(8), 2:0 Bencalić(10), 3:0 G. Horvat(35), 4:0 Celizić(77)

BREGANA: Divković, Galinec (od 84. Biondić), Tilić (od 78. Lončar), G. Horvat, Babojelić, Tančak, Celizić (od 86. A. Horvat), Povh, Bencalić, Benković, Runtas

SLOGA OREŠJE: Ilić, Bilić, Dančulović (od 85. Rakita), Jež, Čakarić, Barić, Kokot, Rešetar, Stojanović, Horvatin (od 65. Penezić), Sapanjoš

Igrač utakmice: Damir Celizić (Bregana)

Već nakon 10 minuta domaćini vode 2:0 nakon što su Tančak i Bencalić kaznili uspavanu obranu Sloge. Nakon pola sata igre „slobodnjak“ Horvata uz malu pomoć loše postavljenog Ilića mijenja stanje na semaforu na 3:0. U nastvaku manje uzbuđenja sve do 77. minute kada lijepu akciju domaćina završava Celizić za konačnih 4:0 uz potvrdu sve bolje forme Bregane u posljednjih nekoliko kola.

Bestovje – Dinamo (J) 0:1 (0:1)

Moglo je i gore

BESTOVJE – Igralište Bestovja

Sudac: Boščak (Bregana)

Pomoćnici: Velić (Lug) i Božić (Samobor)

Strijelci: 0:1 Grgec(38)

BESTOVJE: Mar. Đurđević, Briševac (od 59. Tomić), Miholić, Žanić, Šimunović, Kračić, Zeman, Babić (od 62. Uroić), Ačkar (od 75. Horvat), Lukač, Ivanetić

Trener: Gordan Copak

DINAMO JAKOVLJE: A. Borovec, Jelić, Malić, Kovačiček, Kovačec, Eršek, M. Grgec, Starjački, Herić (od 56. Gulić), Stojanac, Stanić

Trener: Igor Krsnik

Igrač utakmice: Marko Grgec (Dinamo)

Gosti bolji u prvom dijelu koji su završili vodstvom od 0:1, a mogli su i većom prednosti da na vratima Bestovja nije bilo raspoloženog Đurđevića. U nastavku su se domaćini malo trgli, ali što zbog svoje neefikasnosti, a što zbog obrana Borovca do boda nisu došli.

Rakitje – Krašić 3:0 (1:0)

Gosti pali bez otpora

Sudac: Matić

Pomoćnici: Jeleč (oba iz Zaprešića) i Marčetić (Zagreb)

Strijelci: 1:0 Pavlović(33 – 11m), 2:0 M. Barun(50), 3:0 Jupić(67)

RAKITJE: F. Dorotić, K. Barun (od 64. Jularić), Hlevnjak, Paksa, Pavlović, Sinković (od 54. Mikek), Nujić, L. Dorotić (od 75. Popović), Jupić, Ivanović, M. Barun

Trener: Krešimir Barun

KRAŠIĆ: Šimecki, K. Penić, F. Penić (od 46. Benković), I. Penić, J. Šimatić (od 80. Jo. Šimatić), Ferenčić, Tukić, Cipurić (od 59. Ilijanić), Tuček, Prstac (od 72. M. Penić), Novosel

Trener: Mijo Novosel

Igrač utakmice: Mihovil Barun (Rakitje)

Početkom susreta gosti propuštaju jednu veliku šansu (Novosel) i to je sve što smo od njih vidjeli. Domaćine do prednosti 1:0 dovodi Pavlović iz opravdanog jedanaesterca, a početkom nastavka na 2:0 povisuje Barun za mirniji nastavak susreta. Točku na „i“ postavlja Jupić dvadesetak minuta prije zadnjeg sučeva zvižduka.

Vrh – Zrinski Tehnovent 2:2 (1:1)

Pušek odnio dva boda

KRALJEV VRH – Igralište Šumice

Sudac: Batušić (Cvetković)

Pomoćnici: Vujčec (Klinča sela) i Čunović (G. Zdenčina)

Strijelci: 0:1 Župančić(39), 1:1 Škarika(41), 1:2 D. Horvat(78), 2:2 Pušek(83)

VRH: Ljubić, M. Strugar (od 46. Brcko), Popek, Pušek, Lacković, Rod, Škarika, Franjo, Zrinski (od 90. I. Strugar), Pustajec, Špiček

Trener: Ivica Pintarić

ZRINSKI TEHNOVENT: Vitko, A. Horvat, Makarun, Murić, Žganjer, Jagodić, Mihelčić (od 70. Draclin), M. Horvat (od 76. Blažević), Župančić (od 72. Kovačević), D. Horvat, Ištuk

Igrač utakmice: Denis Pušek (Vrh)

U 39. Župančić razbija dotadašnju „kamilicu“ od utakmice i dovodi goste u prednost s kojom ovi nisu tišli na odmor jer je samo dvije minute kasnije rezultat poravnao Škarika udarcem s 40 – ak metara udaljenosti. U nastavku domaćini bolji pa se Vitko iskupljuje za primljeni gol s dvije dobre obrane. Horvat u 78. na asistenciju Ištuka vara Ljubića za 1:2, ali ni ta prednost farkaševčana nije bila dugog vijeka jer na konačnih 2:2 u 83. postavlja Pušek.

Mladost (KS) – Novaki 1:3 (0:2)

Bodovi za priključak

KLINČA SELA – Igralište Mladosti

Sudac: Rašić (Zaprešić)

Pomoćnici: Špoljar (Bistra) i Grgurić (Brdovec)

Strijelci: 0:1 Barač(8), 0:2 Gotal(24), 1:2 Budiščak(46 – 11m), 1:3 Softić(90)

MLADOST KLINČA SELA: Stunja, I. Budiščak, Palčić (od 46. Matko), Sirovica, Stić, N. Budiščak, Carin (od 56. I. Botički), Bušić, B. Botički, Vujčec, Jakšić

NOVAKI: Rebrović, Petković, Šarić (od 78. Šeketa), Barbarić, Žerjav, Gajšek, Avsec, Borić, Barač, Gotal, Softić

Trener: Tomislav Matek

Igrač utakmice: Barač (Novaki)

Bodove s kojima su ulovili ostatak karavane u donjem dijelu tablice Novaki su osvojili u Klinča selu. Već u 8. minuti Barač pogađa za 0:1, a za 0:2 na poluvremenu pobrinuo se Gotal. Neraspoloženi domaćini početkom nastavka s bijele točke (Budščak) smanjuju na 1:2, ali bez konačnog učinka jer pobjedu gosta u sudačkoj nadoknadi potvrđuje Softić.

Sutla – Klokočevac 5:0 (4:0)

Neumoljivi Zagorci

KLJUČ BRDOVEČKI – Igralište Sutle

Sudac: Kurtović (Ivanja Reka)

Pomoćnici: Župan i Kazimović (oba iz Samobora)

Strijelci: 1:0 Leskovar(4 – 11m), 2:0 Olovec(11), 3:0 Mar. Šintić(34), 4:0 Žlebački(39), 5:0 Maričević(50)

SUTLA: Legan, Banovac, Bršec, Mat. Šintić, Leskovar, Rautek (od 67. Gorgiev), Olovec (od 83. Šantorić), Žlebački, Maričević (od 66. Marić), Mar. Šintić (od 55. Lozar), Šikač (od 84. Braje)

Trener: Zoran Boch

KLOKOČEVAC: Kožarec, Lehpamer, Ćosić, Dolić (od 46. Jelenić), Janjić, Vlašić, Šicl, Beloša, Brajković, Ovčarić, Žibert

Igrač utakmice: Tomislav Leskovar (Sutla)

Još jedno suvereno odrađeno kolo za vodeću momčad lige. Klokočevac je već nakon 11 minuta bio u minusu od 2 gola, a do poluvremena je još Kožarec isto toliko puta morao po loptu u mrežu. U nastavku malo smireniji tempo, ali konačnih 5:0 pokazaje snagu Sutle, odnosno nemoć jesenskog prvaka Klokočevca.

Nakon 25. kola vodi Sutla sa 64 boda, treći je Klokočevac s 50, četvrti je Zrinski Tehnovent sa 49 bodova, Bregana je deseta je s 29, dvanaesto je Rakitje s 28, Novaki su petnaesti s 23, dok je Bestovje na šesnaestom mjestu s 10 bodova.