18. Kup svetog Nikole - Varaždin, 3. prosinca

Osvojeno 6 zlata, 7 srebra i 5 bronci

Osvojeno 6 zlata, 7 srebra i 5 bronci-1

3. je prosinca, u sportskoj dvorani Arena u Varaždinu, održan 18. po redu međunarodni turnir Kup svetog Nikole, koji je okupio 393 natjecatelja iz 40 klubova Hrvatske i BiH.

Na turniru je nastupilo i 20 mladih natjecateljki i natjecatelja Karate kluba Samobor, koji su se iz grada na Dravi vratili s 18 osvojenih odličja: 6 zlata, 7 srebra i 5 bronci.

Najuspješniji su u Varaždinu bili Andrija Vuksanović, Patrik Peld, Mihael Križetić i Fran Jaklenec, koji su osvojili po dvije medalje (u svom i u starijem uzrastu), dok su se jednom medaljom u svojoj uzrasnoj kategoriji okitili Noa Drašković, Borna Šelja, Jakov Udovčić, Lovro Šelja, Nika Čabaj, Karlo Blažević, David Milotić, Fran Kukor i Ana Blažević.

3. NL Centar - 17. kolo Lučko – Samobor 1:0 (0:0)

Ovaj puta nije bilo sreće u nadoknadi

3. NL Centar - 17. kolo
Lučko – Samobor 1:0 (0:0)

LUČKO – Igralište Lučkog

Sudac: Jerneić (Zabok)

Pomoćnici: Bedeniković (Zabok) i Štibohar (Zaprešić)

Strijelci: 1:0 Čičković(95)

LUČKO: Javor, Prigorac, Kerman (od 15. Miloshevski), M. Pavlak, Prenkpalaj (od 62. Čičak), Fahad, Srpak, Čičković, L. Pavlak, Serdarušić

Trener: Perica Vidak

SAMOBOR: Klemenčić, Balen, Ašanin, Kulenović (od 11. A. Regović), Hanžek, Čerkez, K. Regović, Husinec, Artuković, Pezo (od 69. Severec), Brdek (od 90. Guliš)

Trener: Sven Raić

Crveni karton: Pavlak (90)

Igrač utakmice: Matej Čičković (Lučko)

Minimalnim porazom u jugozapadnom dijelu Zagreba Samoborci su završili jesenski dio ove sezone. Kao i u prethodnim kolima, u ovom je odluka o pobjedniku pala tek u sudačkoj nadoknadi. I dok su u 14. i 15. kolu igrači Svena Raića golovima pred kraj rješavali dvoboje u svoju korist, u ovom je božica fortuna bila naklonjena domaćinu koji je unatoč igraču manje (u 92. minuti dva žuta skupio Pavlak) u 95. minuti preko Čičkovića postigao gol vrijedan tri boda i uspona na treće mjesto na tablici. Samoborci su pak, polusezonu s puno oscilacija završili na 13. mjestu.

Kurilovec - Sava Strmec odgođeno

Nakon sedamnaestog kola jesenski prvak je Segesta s 36 bodova, drugi je Maksimir s 32, Samobor je na 13. mjestu s 19, dok je Sava Strmec 17. s 13 bodova (-1 utakmica).

6. kolo 1. HL zapad

Cure promjenjivo, dečki poraženi

Samoboru je u 2. prosinca, odigrano 6. kolo 1. HL zapad.

Samoborske su stolnoteniske "zmajice" u prvoj utakmici kola dočekale ekipu STK Dugog Sela i slavile 4-1. Bilježe se dvije pobjede Ane Znika i po jedna Zare Ilić i Tene Kovaček.

U dugoj utakmici kola stigle su susjede iz Svete Nedelje i pobijedile 4-1. Jedini bod za domaćina donijela je Zara Ilić. Samoborske stolnotenisačice jesenski dio prvenstva završavaju na četvrtom mjestu, no veseli podatak da je Ana Znika peta igračica lige s skorom 9-3.

Samoborci su ugostili ekipu STK Jadran iz Poreča i izgubili 1-4. jedinu pobjedu odnio je Antonio Brakus, dok je prelomni trenutak meča bio kada je kod rezultata 1-1 Hrvoje Mihalić, nakon vodstva 2-0, ispustio zadnja tri seta Leonu Španiću. Ovim porazom "zmajevi" su se našli na “nezahvalnom”, osmom, mjestu na ljestvici.