18. tradicionalni međunarodni turnir Cro Cup - Mala Subotica, 27. travnja

Osvojili 3 zlata, 2 srebra i 2 bronce

Osvojili 3 zlata, 2 srebra i 2 bronce-1

U školskoj sportskoj dvorani u Maloj Subotici održan je 18. po redu tradicionalni međunarodni turnir koji je okupio 459 natjecatelja iz 49 klubova Hrvatske, Austrije i Slovenije.

Karate klub Samobor je nastupio s petero mladih natejcatelja koji su osvojili sedam medalja: 3 zlata, 2 srebra i 2 bronce.

Najuspješniji je bio “kataš” Patrik Peld, koji je bio najbolji u konkurenciji kadeta i juniora.

Jakov Udovčić se nakon zlata u kategoriji mlađih kadeta do 64 kg osvojio i broncu u starijoj konkurenciji kadeta do 63 kg.

S dvije medalje se u Samobor vratio i Fran Jaklenec koji je osvojio srebro u konkurenciji kadeta do 63 kg te broncu kod juniora do 68 kg.

Svoju prvu medalju u borbama osvojio je i Roko Vuksanović koji je nastupio u konkurenciji juniora do 68 kg.