11. Memorijalni kickboxing kup Josip Jović

Matej zlatni, Dominik srebrni, a Tihana brončana

Na 11. Memorijalnom kickboxing kupu Josip Jović, održanom 1. travnja na Plitvičkim jezerima, boje samoborskog kickboxinga u kick light disciplini branili su članovi Fortisa iz Domaslovca.

Matej Sokolović osvojio je 1. mjesto u kategoriji juniora -84 kg, Dominik Stanić osvojio je 2. mjesto u kategoriji seniora +94 kg, Tihana Jagodić osvojila je 3. mjesto u kategoriji seniorki -60 kg, dok Alen Ćosić nije uspio doći do borbi za postolje izgubivši u osmini finala u kategoriji juniora -69 kg.

Više fotografija s turnira, kao i informacije o radu Kickboxing kluba Fortis Domaslovec, potražite na FB stranici Kickboxing Fortis Samobor.