Prvenstvo Hrvatske u kickboxingu za seniore

Tihana Jagodić obranila naslov prvakinje

Tihana Jagodić obranila je naslov prvakinje Hrvatske, a Dominik Stanić osvojio broncu na Prvenstvu Hrvatske u kickboxingu za seniore

Tihana Jagodić i Dominik Stanić, članovi samoborskog Kickboxing kluba Fortis Domaslovec, nastupili su 25. ožujka u Poreču na Prvenstvu Hrvatske u kickboxingu za seniore u kick light disciplini.

Tihana je osvojila 1. mjesto u kategoriji seniorki -60 kg, dok je Dominik osvojio 3. mjesto u kategoriji seniora +94 kg.

Čestitke našim natjecateljima i treneru Ivici Staniću, a posebno sve čestitke Tihani za ponovljen uspjeh s prošlogodišnjeg Prvenstva Hrvatske, kada je osvojila prvo mjesto u kategoriji seniorki -65 kg.

Uz njih, nezamjenjiv član ekipe i naše budno oko na Prvenstvu bio je predsjednik kluba Tomo Fabekovec.