Pobjede Rakovog Potoka i Zrinskog, poraz Klokočevca

(Kruezi '52, Gusak '63; Všetečka '2, Lončarić '9, Peršin '20, '37, Šporčić '24, Jaklenec '45)

Zrinski – Strmec 1:0

(Klemenčić '37)

Klokočevac – Jaska Vinogradar 1:3

(Babojelić '48; Rupčić '53, '87, Bašić '83)

Nakon 15. kola, polovice odigranih susreta, jesenski prvak je Jaska Vinogradar s 37 bodova, 2. je Lomnica s 35 (- 1 susret), Rakov Potok je 4. s 25 bodova, Zrinski je na 6. mjestu s 23, Bregana je 11. s 20, dok je Klokočevac na 14. s 13 bodova.

Prva muška liga – 8. kolo KK Samobor – KK Ribola Kaštela 66:86

Nakon prve četvrtine više nije išlo

Prva muška liga – 8. kolo
KK Samobor – KK Ribola Kaštela  66:86

Košarkaši Samobora u subotu, 19. studenoga, na domaćem parketu su poraženi u utakmici 8. kola Prve muške lige. Ribola Kaštela slavila je u Samobor Areni 66:86. Rezultatski egal Risovi su imali na kraju prve četvrtine, koju su izgubili s jednim poenom razlike, međutim gosti dobivaju sve ostale dionice susreta i zasluženo nose bodove iz Samobora.

Kruno Macner bio je najefikasniji u redovima domaće momčadi s 19 koševa.

Druga hrvatska liga – zapad, 9. kolo ŽRK Murvica – ŽRK Samobor 27:32

Ovaj je put sve išlo po planu

Druga hrvatska liga – zapad, 9. kolo
ŽRK Murvica – ŽRK Samobor  27:32

Veliku pobjedu ostvarile su Lavice u subotu, 19. studenoga, na gostovanju u Crikvenici protiv Murvice. Rukometašice Samobora na poluvrijeme odlaze s tri gola prednosti, da bi susret okončale rezultatom 27:32.

Ponovno su i u 9. kolu raspucane bile Tomica Curić s 10 i Maja Kozlovec s 8 golova.