Posljednji ovogodišnji kadetski turnir u šahu

ŠAH - Samoborcima srebro i bronca

ŠAH - Samoborcima srebro i bronca-1

U organizaciji Šahovskog saveza Zagrebačke županije i Šahovskog kluba Rugvica kao domaćina, u subotu, 8. prosinca, u Novakima Oborovskim održan je posljednji ovogodišnji kadetski turnir. Odigrana su tri turnira: U9, U12 i U15 s tempom igre 7 minuta + 5 sekundi po svakom odigranom potezu. Na turniru su sudjelovali i mladi šahisti Šahovskog kluba Samobor - u kategoriji do 9 godina Rudi Pecotić, Filip Budiselić i Antun Glasnović te Oliver Magdić Govedarica i Ivan Horvat u kategoriji do 12 godina.

Članovi Šahovskog kluba Samobor osvojili su i dvije vrijedne medalje. U kategoriji do 9 godina 2. mjesto osvojio je Filip Budiselić, a u kategoriji do 12 godina 3. mjesto osvojio je Oliver Magdić Govedarica.