Pomoćnici: Petrac (Velika Buna) i Mustapić (Velika Gorica)

Strijelci: 0:1 Pavić(45), 0:2 Šintić(67)

TOP: Bugarin, Skukan, G. Meglajec, Marijan (od 13. Radonić), Hržić, Lisec, Fabek, Beg (od 46. Vukas), Žlender, I. Meglajec, Jakopec

Trener: Milan Končarević

BSK BRDOVEC: Balić, Matić, Rasi (od 49. Kavka), Stipković, Ivanković, Pavić, Leskovar, Pezić, Delač (od 81. Kulaš), Žlebački, Šintić (od 72. Dujaković)

Trener: Marijan Šinak

Igrač utakmice: Tomislav Ivanković (BSK)

U derbiju šestog kola svi bodovi odlaze na stranu gostiju koji su u Kerestinec došli po bod, ali su iskoristili greške domaće obrane te kontrama dvaput matirali dobrog Bugarina koji je s nekoliko obrana spasio TOP – a i većeg rezultatskog minusa. Brdovčani su poveli krajem prvog dijela golom Pavića, a konačnih 0:2 u 67. postavlja Šintić.

Zrinski Tehnovent – Rugvica 1:0 (0:0)

Napokon pobjeda!

FARKAŠEVAC – Igralište Široki grm

Gledatelja 40

Sudac: Novak (Pušća)

Pomoćnici: Rašić (Zaprešić) i Drkulec (Lučenica)

Strijelci: 1:0 Sikirić(88)

ZRINSKI TEHNOVENT: Kožarec, Petrić, Sikirić, Ramić (od 85. Plečko), Šicl, Kovačević, Žganjer (od 88. Trnar), Murić (od 90. Lovrić), Bošnjak (od 46. Blažević), Mandir, Jagodić (od 77. Ištuk)

Trener: Damir Dragozet

GRADIĆI: Ivančan, Pongrac, Mujčić, Mandir, Fišter, Milanščak, Điđa, Brtan (od 46. Šimunec), Marić (od 60. Marelja), Stipić, Mksimović (od 78. Mršić)

Trener: Zoran Tomčić

Napokon pobjeda za igrače Damira Dragozeta. Domaćini su do prvog punog ovosezonskog pljena došli nakon 540 minuta igre, a najzaslužniji za to je Sikirić koji je u 88. minuti odmjerenim udarcem s 18 metara svladao nemoćnog Ivančana za minimalno slavlje domaćih.

Klokočevac – Dinamo Hidrel 1:2 (0:0)

Sve u zadnjih petnaest minuta

KLOKOČEVAC – Igralište Stjepan Celizić Bajdo

Gledatelja 500

Sudac: Mandir (Peskovec)

Pomoćnici: Đurašina (Vrbovec) i Planinić (Nova Kapela)

Strijelci: 0:1 Miljković(78 – 11m), 1:1 Lehpamer(83), 1:2 Berković(87)

KLOKOČEVAC: Poljak, Bošnjak (od 70. Kovačić), Žapčić, Janjić, Janžić, Lehpamer, Kušter (od 46. Galinec), Vlašić, Kulašević, Beloša, Remus

Trener: Ferdo Kamenčić

DINAMO HIDREL: Beko, Matković (od 80. Strunjak), Kelava, Kulić, Jovanovski, Menjak (od 46. Plepelić), Bradić, Paviša, Berković, Komljenović (od 68. Bejić), Miljković

Trener: Željko Domitrović

Igrač utakmice: Ivo Berković (Dinamo Hidrel)

Sve bitno po rezultatsko stanje u Klokočevcu se događalo u posljednjih 15 minuta utakmice. Prvo su gosti do 0:1 stigli u 78. minuti nakon opravdano dosuđenog penala (strijelac Miljković), da bi domaćini samo 5 minuta kasnije izjednačili golom Lehpamera. I kada se već počeo upisivati prvi bod na konto Klokočevca Berković izmiče pažnji domaće obrane i lako pogađa za pobjedu gostiju.

Spremni za prvenstvo

SAMOBOR: Begić, Bekavac 5, Gionechetti 9, Šilobod 3, Hrvoj 13, Cindrić 10, Matić 3, Nakić 5, Gašparac 10, Vlaić 7, Levanić 5. Trener: Milan Ličina

ŠANAC: Češković 4, Conjar 5, Razumić 13, Gudelj 14, Starčević 2, Đukić 9, Novosel 14. Trener: B. Bašović

Dva tjedna prije početka prvenstva samoborski košarkaši odmjerili su snage protiv odlične A-2 ekipe Šanca iz Karlovca. Samoborci su odigrali cijelu utakmicu u istom tempu čvrsto u obrani s brzim protokom lopte u napadu i efektnim poentiranjima, tako da se može reći da već sutra bez problema mogu krenuti u prvenstvo. Gosti iz Karlovca nakon početnog vodstva Samoboraca od desetak razlike uspijevaju do kraja prve četvrtine izjednačiti. Međutim Samoborci u daljnjem tijeku utakmice postepeno povećavaju prednost do najviše 13 razlike te na kraju zasluženo pobjeđuju.

Kod Samoboraca istakli su se učinkovitošću Hrvoj s 13 te Cindrić i Gašparac, oba s po 10 koševa. Kod Šanca najučinkovitiji su bili Novosel i Gudelj, oba s po 14 koševa.