3. kolo Paket24 Premier lige

Rudari stigli do prve ovosezonske pobjede

-1

Rukometaši Rudara upisali su u subotu, 23. rujna, prve bodove u novom izdanju Paket24Premier lige. U Rude Areni, u susretu 3. kola, bili su bolji od Ribola Kaštele 32:24. Prvo poluvrijeme prolazilo je uz minimalnu prednost domaće momčadi da bi početnih pola sata igre završilo sa 16:13 za Rudare. Početkom drugog poluvremena Rudari rade seriju 4:0 i odlaze na prednost koja se do završetka utakmice samo povećavala.

Vladimir Gošić upisao je 15 obrana, dok je u napadu najučinkovitiji bio Jakov Neralić s 8 pogodaka, Fran Kasap je zabio 5, a Andro Lopac 4.

Inače, na ovoj je utakmici Rukometni klub Rudar ponovo podržao akciju Lions cluba Samobor “Kovanice dobrote”, aktivno se uključujući u nastavak ove uspješne humanitarne akcije. U Rude Areni prikupljale su se donacije kovanica eura kako bi se podržalo Udrugu Nova Budućnost iz Samobora koja se brine o djeci bez odgovarajuće roditeljske skrbi.