Prva muška liga - 15. kolo Samobor - Omiš Čagalj Tours 81:86

Završnica ipak pripala gostima

Prva  muška liga - 15. kolo
Samobor - Omiš Čagalj Tours  81:86

Košarkaši Samobora poraženi su u susretu 15. kola Prve muške lige od Omiš Čagalj Toursa 81:86. U posljednjoj četvrtini “Risovi” su vodili su 73:66, međutim u završnih 5 minuta gosti prelaze u vodstvo, da bi se u posljednju minutu ušlo pri rezultatu 81:83. U svom završnom napadu gosti promašuju, ali hvataju skok u napadu nakon kojeg Pandurić pogađa tricu, a potom Samoborci gube loptu u svom napadu i tu je priči bio kraj.

Josip Škara predvodio je Samobor sa 31 košem, Jakša Ivan Šola je zabio 18, a Lukas Šuvak 14. Kod gostiju dvojac Luka Petrašić i Luka Pandurić zabili su 24, odnosno 21 koš.

U subotu devetoplasirani Samobor gostuje kod “fenjeraša” Medveščaka, koji u dosadašnjih 15 kola nije upisao pobjedu.