15. kolo 1. muške lige KK Samobor – KK Dubrovnik 59 – 65

Naši dečki ipak nisu izdržali

Naši dečki ipak nisu izdržali-1

Košarkaši Samobora su, nakon dramatičnog preokreta u drugom poluvremenu, izgubili utakmicu s Dubrovnikom rezultatom 65:59.

Samoborci su u prvoj četvrtini vodili i 20:13, a četvrtina je završila 20:18.

Na poluvremenu je bilo 33:31 za naše dečke, a u nastavku su "risovi" serijom koševa došli do svoje najveće prednosti od 52:35. No, Dubrovčani su odmah uzvratili i došli na 52:45.

U zadnjoj je četvrtini utakmica postala ravnopravna (54:54), ali do kraja utakmice gosti su zasluženo došli do pobjede i kući odnijeli dva zaslužena boda.

U momčadi Samobora Bruno Levanić-Kutni ubacio je 22 poena.

KK Omiš Čagalj Tours – KK Cedevita Junior

KK Jazine Arbanasi – KK Samobor (nedjelja, 14. veljače, 16 sati)

KK Kvarner 2010 – KK Dinamo Zagreb

KK Dubrovnik – KK Ribola Kaštela

Psihološke radionice za sportaše, trenere, roditelje sportaša i ostale zainteresirane

Potrebna nam je mentalna čvrstoća

U periodu od 15. do 21. veljače sportski psiholozi su pripremili velik broj predavanja i radionica. Jedno od njih je i predavanje/radionica za sportaše, trenere, roditelje sportaša i sve zainteresirane na temu "Mentalne čvrstoće". Prva od njih održat će se u četvrtak, 18. veljače, u 14 sati preko Zoom aplikacije.

Organizator radionice je Hrvatsko psihološko društvo, a voditeljica je Vesna Hude, prof. psihologije i sportski psiholog.

Cilj radionice je potaknuti sudionike na stvaranje osobnog plana usavršavanja vještina i povećanje mentalne izdržljivosti u nepredvidivim i otežanim uvjetima.