4. nogometna liga središte Zagreb – 8. kolo NK Zagreb - Sava (S) 3:1 (1:1)

NK Zagreb - Sava (S) 3:1 (1:1)

ZAGREB – Nogometni stadion Zagreb

Sudac: Đudarić (Voloder)

Pomoćnici: Malekinušić i Božiček (oba iz Popovače)

Strijelci: 1:0 A. Regović(12), 1:1 Topić (29 – ag) 2:1 Kižlin(51), 3:1 K. Regović (85)

ZAGREB: Gašparić, Čavala, Strunje. K. Regović, A. Regović (od 71. Marković), Šarić (od 80. Kukrika), Topić (od 46. Kižlin), Ćavar, Medić, Dominiković (od 46. Kižlin), Vinčić

Trener: Dražen Medić

SAVA STRMEC: Lukić, Jakovljević, Kostanjski (od 88. Motočić), Držić, Cvetković, Surjan, Maruna, Čaćić (od 46. Novolesec), Crnković (od 46. Zelenika), Horvatinec (od 75. Gabrica), Duspara (od 46. Crnković)

Trener: Ivan Milas

Igrač susreta: Antonio Regović (Zagreb)

S gostovanja kod nekadašnjeg prvoligaša i osvajača prvenstva gosti se u Strmec vraćaju praznih ruku. Domaćini su rano dokazali status favorita pa u 12. minuti Antonio Regović dovodi svoju momčad u ranu prednost. Nespretnošću Zagrebovog igrača Topića Sava izjednačava rezultat 15 – tak minuta kasnije i s tom se podjelom bodova odlazi na predah. Odmah početkom drugog dijela „pjesnici“ pogotkom Kižlina odlaze ponovno na plus 1. Do 85. minute susret je rezultatski otvoren, no onda drugi od braće Regović (Kristijan) pogađa gostujuću mrežu za konačnih 3:1 i kraj svih Savinih nadanja u pozitivan ishod…

Nakon osmog kola vode Ravnice s 20 bodova, drugi je Lukavec s 19, dok je Sava trinaestom mjestu sa 7 bodova.