Pomoćnici: Malekinušić i Božičević (svi iz Kutine)

SAVA STRMEC: Bašić, Novoselec, Cerovečki (od 87. Vrančić), Frajt, Kočnar, Držić (od 90. Čačić), Brdarić, Mršić (od 60. Crnković), Cvetković (od 90. Srpak), Zrnc, Horvatinec

MLADOST ZABOK: Mihovilić, M. Kotarski, Vančina, Tisanić (od 46. Bunčec), Krajačić (od 75. Kukina), Jurina, Kotarski, Poslek (od 46. Frljužec), Srebačić (od 46. Knezić), Turk (od 62. Belanović), V. Kotarski

Trener: Dražen Kovljanić

Crveni karton: Horvatinec(90)

Igrač susreta: Marin Knezić (Mladost)

Pobjedu u prošlom kolu na gostovanju u Zelini igrači Save pokvarili su minimalnim porazom u ovom. Do sudačke nadoknade rezultat na Lazini bio je onaj početni, a onda gosti jednom dugom loptom izbacuju Knezića u priliku koju ovaj koristi i matira Bašića za 0:1. Najbolju priliku za Savu 15 minuta ranije imao je Cvetković, no domaću prednost ne dozvoljava Mihovilić lijepom obranom. U sudačkom dodatku „pocrvenio“ je Horvatinec pa su domaćini završili susret s 10 igrača u terenu.

Samobor – Zelina 1:1 (0:1)

Sudac: Sinković (Krapina)

Pomoćnici: Jureša i Leškić (oba iz Zagreba)

Strijelci: 0:1 Borovčak (5), 1:1 Maruna(62)

SAMOBOR: Braje, Horvat, Makarun (od 80. Regović), Kotoraš, Severec, Ibrahimović, Puškarić (od 67. Petruša), Šarić, Kostanjski, Brujić, Čerkez

Trener: Zoran Vukelić

ZELINA: Jurić Bare, Filipović (od 46. Hrupec), Borovčak, Barić, Mikulinec, Jančetić, Ovčar (od 73. I. Posavec), Palčić, Mačković (od 46. Horvat), Diklić, Cetina

Trener: Mario Rac

Igrač susreta: Moran Čerkez (Samobor)

Dobra igra Samobora nagrađena je bodom, no prema propuštenim prilikama domaćini su bili puno bliže pobjedi i bodovima koji im nasušno trebaju. Nonšalantnost u domaćoj obrani već je u 5. minuti kaznio Borovčak glavom nakon udarca iz kuta. Do odmora najbolje prilike za povratak u egal nisu iskoristili Brujić, Šarić i Kostanjski. Poravnanje stanja na semaforu donosi Maruna nakon sata igre, također glavom nakon ubačaja Kostanjskog. Do kraja susreta bez rezultatskih promjena pa tako domaća momčad upisuje 14 prvenstveni bod.

Nakon 25. kola vodi Vrapče sa 62 boda, druga je Mladost (P) s 55, Sava je dvanaesta s 25, dok je Samobor na šesnaestom mjestu s 14 bodova.