JUNIORI – I. HRL Centar – 12. kolo Maksimir : Samobor 53:85 (27:38) (19:22, 8:16, 17:23, 9:24)

KOŠARKA - Obilato im uzvratili

JUNIORI – I. HRL Centar – 12. kolo
Maksimir : Samobor  53:85 (27:38) (19:22, 8:16, 17:23, 9:24)

SAMOBOR: Lovro Jelić 24, Karlo Filipović 17, Marko Matijaščić 14, Mark Knezović 13, Jakov Kontak 6, Jan Matović 5, Noa Zorko 2, Marko Milakara 2, Hrvoje Pecić 2; Trener: Mirko Mandalinić

MAKSIMIR: Borna Dramalija 22, Jan Gatarić 9, Andrej Jozić 8, Tonko Puljiz 6, Max Koritnik 5, Pavel Spirovski-Ehmer 3, Luka Skorić, Marko Ivanović, Roko Suvaljko, Matija Vajda; Trener: Nikola Sambolić

Juniori Samobora u 12. kolu pobijedili su na gostujućem terenu ekipu Maksimira rezultatom 61:117 i time im obilato uzvratili za neugodan poraz iz prvog dijela prvenstva u Samoboru.

Samoborci iz četvrtine u četvrtinu pojačavaju tempo i postepeno grade pobjedu, da bi u zadnjoj četvrtini potpuno dominirali te zasluženo došli do uvjerljive pobjede.

Kod Samoboraca najučinkovitiji su bili Lovro Jelić s 24 i Karlo Filipović sa 17 koševa, a kod Maksimira Borna Dramalija s 22 koša.