Strijelci: 1:0 D. Barišić(20), 1:1 Cerovečki(21 – ag), 1:2 Mlinarić(55)

SAVA STRMEC: Spudić, Filipović, Cerovečki, Kočnar (od 57. Voloder), D. Barišić (od 57. Mršić), Šikić, Dragić (od 80. Klemenčić), Makarun, Cvetković, Horvatinec (od 88. Golubić), T. Barišić (od 46. Frajt)

TONDACH: Družinec, Rogan (od 46. J. Čehulić), Hendija, Bosec, Mlinarić (od 90. Lončarić), Jurina, Čehulić, Frančina, Dominić (od 81. Marković), Borovčak (od 90. Sedlar), Frtalj

Trener: Drago Bartolić

Igrač susreta: Mario Čehulić (Tondach)

Slabo izdanje obiju momčadi otišlo je nakon 90. minuta igre na na stranu gosta koji put Zagorja odnosi sva tri boda. Uvodni dio susreta dobro je krenuo za domaćina. U 20. minuti na asistenciju Kočnara mrežu Držineca trese Barišić. Samo minutu kasnije poravnanje rezultata. Cerovečki loše reagira na jedno gostujuće ubacivanje i neobranjivo zakucava loptu iza leđa iznenađenog Spudića. Nastavak ne donosi ništa kvalitetniju igru za 200 – tinjak gledatelja. Dapače, Mlinarić golom u 55. minuti do kraja kvari atmosferu u domaćim redovima koji ovim porazom padaju na sedmo mjesto prvenstvene tablice.

Samobor – Mladost (P) 0:2 (0:0)

Agonija se nastavlja

Sudac: Petrunić (Netretić)

Pomoćnici: Dujmić (Ogulin) i Tonković (Karlovac)

Strijelci: 0:1 Bezić (55 – 11m), 0:2 Krmpotić(64)

SAMOBOR: Braje (od 46. Alagić), Regović, Maruna, Kotoraš, Severec, Kostanjski, Puškarić (od 70. Bišćan), Ibrahimović, Šarić (od 46. Noršić), Burilo (od 46. Kižlin), Golubić (od 60. Gluić)

Trener: Siniša Mioković

MLADOST PETRINJA: Kovačević (od 52. Perić), Bačan, Bezić, Filipović (od 46. Gršić), Jandrić (od 40. Hrnčević), Špišić, Matić (od 46. Baniček), Papić (od 76. Dolovčak), Marović, Krmpotić, Korečić

Trener: Joso Šeperac

Igrač susreta: Igor Krmpotić (Mladost)

Novi, četvrti prvenstveni poraz zabilježili su nogometaši Samobora na domaćem terenu protiv Mladosti iz Petrinje. Prvi dio protekao u mirnom tonu, uz terensku nadmoć gostiju. Unatoč tome, najbolju priliku imao je Kostanjski čiji udarac iz blizine završava visoko iznad prečke. U 55. minuti jedan dvoboj unutar domaćih 16 metara sudac Petrunić okarakterizirao je kao najstrožu kaznu za momčad iz Petrinje. Sudački „poklon bon“ u 0:1 pretvara Bezić. Desetak minuta kasnije (također iz prekida, ovaj puta slobodni udarac) Krmpotić neobranjivo gađa domaću mrežu za potvrdu gostujuće pobjede.

Nakon 5. kola vode Gaj Mače i Bistra sa po 13 bodova, Sava je sedma sa 6, dok je Samobor na petnaestom mjestu s 1 bodom.