JUNIORI – 2. HRL – 15. kolo Medveščak - Samobor 54:75 (23:39) (12:21, 11:18, 14:31, 17:5)

KOŠARKA - Tri četvrtine za pobjedu

JUNIORI – 2. HRL – 15. kolo
Medveščak - Samobor 54:75 (23:39) (12:21, 11:18, 14:31, 17:5)

KOŠARKA - Tri četvrtine za pobjeduSAMOBOR: Lovro Jelić 19, Matej Čižmešija 17, Mark Knezović 14, Antonio Mišić 10, Marko Milakara 5, Jakov Kontak 4, Filip Crnić Palčec 4, Ivan Alilović 2, Dominik Bedeniković, Roko Sedlar; Trener: Josip Vlah

MEDVEŠČAK: Tvrtko Laktić 19, Dan Dominik Dujić 8, Tin Vrabac 7, Dinko Zdilar 6, Marko Gavrančić 4, Dan-Lou Dautović 4, M Sandan 4, Karlo Gregurić 2, Matija Vajda, Vito Tomašević

Juniori Samobora u 15. kolu lige izborili su pobjedu na gostujućem terenu protiv ekipe Medveščaka iz Zagreba rezultatom 54:75. Odlično odigrane tri četvrtine Samoboraca za visoko vodstvo od 33 koša razlike 37:70. U zadnjoj četvrtini domaćini protiv druge petorke Samoboraca uspijevaju tek neznatno umanjiti svoj visoki poraz.

Kod Samoboraca odličnu partiju pružili su Lovro Jelić s 19 i Matej Čižmešija sa 17 koševa.

Kod Medveščaka jedini dvoznamenkasti je bio Tvrtko Laktić s 19 koševa.