Pomoćnici: Radišić i Kušer (svi iz Zaprešića)

Strijelci: 0:1 Gavran(11), 1:1 Sučić(21), 1:2 Frajt(23), 2:2 Čagalj(81)

POLET BUŠEVEC: Meler, D. Bobesić (od 80. Ferenčak), Čagalj, Sovina, Stuparić, Petković, Ferenček, J. Bobesić, Sučić, Gavran (od 50. Alvir), Katulić

Trener: Zlatko Triplat

SAVA: Štefković, Filipović (od 46. Ivanović), Drenški, Frajt, Martinčević, Radulj (od 54. Mihelčić), Ovčariček, Golemović, Stanec (od 64. Kočnar), Čakanić, Gavran

Trener: Robert Šoštarić

Igrač utakmice: Filip Štefković (Sava)

Već u 11. minuti sudac Blažević opravdano pokazuje na bijelu točku (Čagalj zaustavio Staneca) s koje Gavran dovodi goste iz Strmca u prednost. Domaćini su brzo vraćaju u egal, samo desetak minuta kasnije odmjerenim udarcem Štefkovićevu mrežu „buši“ Sučić. Gosti još brže ponovno dolaze u vodstvo, Frajt je lijepo ispratio jedan centaršut i glavom neobranjivo pogodio mrežu. Drugih 45 minuta donosi domaćine u punom lovu na bod(ove) do kojeg su zasluženo došli u 81. minuti kada je strijelac bio Čagalj. Prije toga u nekoliko navrata istaknuo se sjajni Štefković koji je zaslužio epitet igrača utakmice.

TOP – Gradići 3:2 (1:0)

I četvrta domaća pobjeda

KERESTINEC – SC Kerestinec

Sudac: Josipović (Lipovec)

Pomoćnici: Anić (Ivanić Grad) i Gašpar (Peskovec)

Strijelci: 1:0 Žlender(13), 1:1 Šimunović(53), 2:1 Žlender(68), 3:1 Dujmović(77), 3:2 Pavlica(84)

TOP: Husak, Hodak, Crnov (od 72. Žitković), Kutija, Sopić, Jakopec, Lisec, Fabek (od 88. Stanić), Holetić (od 46. Dujmović), Žlender, Bencalić (od 80. Tolić)

Trener: Siniša Rudar

GRADIĆI: Iveljić, Ćevid (od 64. Bakula), Fridrih (od 46. Šimonović), Cindrić, Kitanović, Šandor (od 80. Blažević), Pavlica, Rajić, Butković, Arbanas, Rošić (od 65. Gale)

Trener: Robert Novak

Igrač utakmice: Dalibor Žlender (TOP)

Četvrti put zaredom igrači iz Kerestinca iskoristli su prednost domaćeg terena kako bi upisali pobjedu koja ih je „digla“ s pretposljednjeg petnaestog na četrnaesto mjesto tablice. U mirnom prvom dijelu bilježimo samo jedan pogodak i to u sretnoj 13 minuti. Žlender je pobjegao gostujućoj obrani i prebacio nemoćnog Iveljića za 1:0. Sam start drugog dijela donosi izjednačenje gostiju iz Gradića koji nije bio dugog vijeka jer ponovno Žlender, a ubrzo i Dujmović poentiraju za slavlje malobrojnih domaćih kibica. Do kraja susreta Pavlica uz malu asistenciju nesmotrenog Huska smanjuje na minus 1, no gosti ni u jednom trenutku nisu zaprijetili izjednačenjem. Štoviše, da je u nekoliko posljednjih minuta bilo više preciznosti u nogama Žlendera i Tolića, Kerestinčani su lijepo mogli popraviti gol – razliku.

Nakon 26. kola vodi Vinogradar sa 73 boda, drugi je Savski Marof sa 63, Sava je četvrta sa 43, dok je TOP na četrnaestom mjestu s 24 boda.