Pjevajući iz Pušće

PUŠĆA – SRC Pušća

Sudac: Kelečić (Repišće)

Pomoćnici: Jurinić i Golub (oba iz Jastrebarskog)

Strijelci: 0:1 Vlašić(30), 0:2 Vlašić(60), 0:3 Matijaščić(79), 1:3 Žlebački(82), 1:4 Letinčić(84), 1:5 Vlašić(90)

PUŠĆA: Hercigonja, Peharec, Huskić, Brekalo, M. Bernardić, Perica, Džanko, Bzik (od 68. Nemčić), Šimunić, Žlebački, T. Bernardić (od 46. Starček)

Trener: Nikola Božić

NOVAKI: Divković, Fabek, Horvat, Janjić, Barbarić, Gestić, Rasi, Mataušić (od 74. Barač), Matijaščić (od 88. Čakanić), Brajković (od 70. Letinčić), Vlašić

Igrač utakmice: Marko Vlašić (Novaki)

Na krilima sjajnog Vlašića (3 gola) igrači Novaka uvjerljivo su porazili do ovog kola drugoplasiranu Pušću. U prvom dijelu samo jedan gol (Vlašić u 30.), da bi nastavak donio puno raspoloženijeg gosta koji se u potpunosti razmahao i zagospodario terenom. Vlašić drugi put i Matijaščić osiguravaju trobod, a malo boje na lice domaćina vraća Žlebački u 82. minuti. U posljednjih desetak minuta igrači Ferde Kamenčića s još dva gola (Letinčić i još jednom Vlašić) cementiraju sretnu, trinaestu pobjedu u prvenstvu.

Tigar Rakitje – Sava (D) 0:1 (0:1)

Jagustović potopio tigrove

RAKITJE – Igralište HNK Tigar Rakitje

Sudac: Krečak (Zagreb)

Pomoćnici: Čužić i Antunović (oba iz Velike Gorice)

Strijelci: 0:1 Jagustović(45)

TIGAR RAKITJE: F. Dorotić, Hlevnjak, Barun, Borić (od 68. Sinković), Bungić, Baksa (od 75. I. Brekalo), Petković, A. Brekalo (od 46. L. Dorotić; od 65. Knezović), Ačkar, Mikulin, Marković

Trener: Krešimir Barun

SAVA DRENJE: Cingulin, Preskar, Vrhovski, Šoštarić (od 90. Pleić), Gotal, Jagustović, Vrhovski, Dugandžić (od 42. Braje), Posavec, Ištuk, Đurđević (od 45. Georgiev)

Trener: Miroslav Šorgić

Igrač utakmice: Mateo Jagustović (Sava)

Novi poraz Rakitja i ponovno bez postignutog pogotka (već 360 minuta u nizu). Gosti malo bolji, taman koliko je trebalo za minimalnu pobjedu. Susret je obilježila teška ozljeda Savinog igrača Dugandžića koji je svoj nastup okončao u bolnici. Drenjani su pogodak vrijedan tri boda postigli tik pred odmor, precizno je s desetak metara tukao Jagustović.

Zrinski – Dinamo (J) 3:3 (1:1)

Radovanić za bod

FARKAŠEVAC – Igralište SC Zrinski

Sudac: Solenički (Jastrebarsko)

Pomoćnici: Drkulec (Donja Purgarija) i Vujčec (Klinča Sela)

Strijelci: 0:1 Keškić(11), 1:1 Kordić(30), 2:1 Radovanić(47), 2:2 Babić(52), 2:3 Prelec(63 – ag), 3:3 Radovanić(77)

ZRINSKI: Jalžabetić, Oslaković, Prelec, Vučenik, T. Vrančić, Ištuk, D. Vrančić (od 72. Draclin), Brdarić, Kordić (od 52. Sporiš), Radovanić, Blažević

DINAMO JAKOVLJE: Pečnjak, Franjo (od 57. Grgec), Keškić, Brcko, Jelić, Malić, Herić (od 75. Knjaz), Kovačec, Eršek (od 46. Babić), Kuš, Zrinjski

Trener: Zvjezdan Brlek

Igrač utakmice: Domagoj Radovanić (Zrinski)

Rezultatski tobogan u Fakraševcu završen je miroljubivom podjelom bodova. U 11. gosti preko Keškića dolaze u vodstvo koju su domaćini do odmora poništili (Kordić glavom nakon prekida), a odmah početkom nastavka igrač susreta Radovanić ponovno glavom dovodi Zrinski u plus. Samo 5 minuta kasnije Babić izjednačuje na 2:2, a lošom intervencijom Preleca (autogol) u 63. gosti po drugi put dolaze u rezultatsku prednost. Najrealniji rezultat postavlja svojim drugim golom Radovanić, nezaustavljivim solo prodorom kroz obranu Dinama.

Zaprešić - Bregana 1:2

Nakon 25. kola vodi Sutla sa 65 bodova, druga je Sava (D) s 52, Novaki su četvrti s 44 bodova, Bregana je šesta s 41, Tigar Rakitje je dvanaesto s 26, dok Zrinski na četrnaestom mjestu s 20 bodova.