14.07.2008.

Regionalno natjecanje Sportskih igara mladih u malom nogometu

B-3 ponovno u Split po naslov

U Samoboru je u subotu, 12. srpnja, na terenima NK Samobora s umjetnom travom, odigrano regionalno natjecanje u malom nogometu na kojemu su sudjelovali pobjednici županijskih natjecanja triju županija: Zagrebačke, Sisačko-moslavačke i Karlovačke. Na turniru koji se organizira u sklopu Sportskih igara mladih - Split, koji je podijeljen u tri kategorije, sudjelovali su i predstavnici Samobora.

U kategoriji 1997. godište i mlađi sudjelovala je ekipa NK Samobor, koju je okupio Gordan Stanec. Ekipa je osvojila drugo mjesto, jednom pobjedom i jednim remijem.

U kategoriji 1993. godište i mlađi sudjelovala je ekipa Bogumilac, koju je okupio Nikola Ladišić. Ekipa je osvojila treće mjesto, jednim remijem i porazom.

U kategoriji 1990. godište i mlađi sudjelovala je ekipa B-3 Samobor, koju je okupio Božidar Bobi Beljak. Kako se i očekivalo, ekipa je uz odličan nogomet, dominaciju na terenu, s dvije čiste pobjede osvojila prvo mjesto koje ih vodi na završni turnir Sportskih igara mladih u Split, gdje će od 28. do 31. srpnja pokušati ostvariti uspjeh od prije dvije godine, kada su osvojili prvo mjesto i postali državni prvaci Igara mladih.

Za ekipu B-3 SAMOBOR nastupili su: Filip Štefković, Marko Zeman, Luka Novoselec, Domagoj Hržić, Karlo Belak, Darko Frajt, Damir Ćosić, Tomislav Vučur, Domagoj Bešlić i Andrija Beljak.