4. nogometna liga središte Zagreb – 16. kolo Tondach - Sava (S) 5:0 (1:0)

BEDEKOVČINA – Igralište Tondacha

Gledatelja 150

Sudac: Brkić

Pomoćnici: Vrbanec i Fratrić (svi iz Zagreba)

Strijelci: 1:0 Semenski(26), 2:0 Frtalj(54), 3:0 Štimac(70), 4:0 Jambrešić(74), 5:0 Sedlar(84)

TONDACH: Voloder, Merkaš, Rafaj (od 66. Bosec), Kralj, Hendija, Frtalj (od 83. Mohać), Jurina (od 75. Sedlar), Borovčak (od 78. Jaković), Jurina (od 50. Jamrešić), Štimac, Semenski

Trener: -

SAVA STRMEC: Madžar, Jupić (od 74. Marasović), Novoselec (od 84. Gajger), Zelenika, Zvono, Crnković (od 46. Vukić), Vrančić (od 82. Barbarić), Maruna, Cvetković, Horvatinec, Aščić

Trener: Ivan Milas

Crveni karton: Zvono (Sava)

Igrač susreta: Goran Semenski (Tondach)

Loš početak nastavka sezone za momčad iz Strmca počeo se ostvarivati već (za po Savu) u nesretnoj 13. minuti kada izravni crveni karton dobiva Zvono. Domaćinu je trebalo još točno toliko minuta da brojčanu prednost pretvori i u rezultatsku (Semenski u 26.). Sve nakon toga bilo je puko odrađivanje posla. Prvi dio je još završen s minimalnom razlikom za Tondach, no početkom nastavka momčad iz Bedekovčine ubrzo odlazi na dva gola prednosti zahvaljujući Frtalju, a onda u posljednjih 20 minuta igre mrežu Madžara tri puta buše domaći igrači za uvjerljivu pobjedu Tondacha od 5:0

Nakon 16. kola vodi Karlovac 1919 s 43 boda, druga je Trešnjevka s 33, dok je Sava na šesnaestom mjestu sa 7 bodova.