Samoborski streličari uspješni na dvoranskom turniru u Sisku

STRELIČARSTVO - Pet medalja za kraj godine

STRELIČARSTVO - Pet medalja za kraj godine-1

Samoborski streličari bili su iznimno uspješni na dvoranskom turniru održanom 8. prosinca u Sisku. Nastupilo je dvanaest Samoboraca, a čak ih je pet osvojilo medalje.

U najmlađoj kategoriji, za djecu do 12 godina, Vito Devčić i Ante Crnjac osvojili su 5. i 6. mjesto u klasi zakrivljenog luka, a u klasi složenog luka Vedran Jelača osvojio je 1. mjesto.

U kategoriji do 14 godina Luna Pađan osvojila je 1. mjesto, a Mihael Srebren 6. u klasi zakrivljenog luka, dok su Talia Valentak i Vigo Mikola osvojili 1. i 3. mjesto u kategoriji složenog luka.

Ostali predstavnici u klasi zakrivljenog luka bili su Patricija Belak i Hana Gudlin Mičić, koje su osvojile 5. i 6. mjesto u kategoriji kadeta, te Igor Jandrečić, koji je osvojio 9. mjesto u seniorskoj kategoriji.

Za seniore su u klasi složenog luka pucali i Zlatko Pentek, koji je osvojio 2. mjesto, i Gordan Jelača, koji je osvojio 4. mjesto.

D.K.

Fotografije: Georgij

Ispit za više pojaseve IKO Matsushima Hrvatska

KYOKUSHIN - Još jedan dokaz napretka

KYOKUSHIN - Još jedan dokaz napretka-1

Zimski rok ispita za dječje pojaseve IKO Matsushima Kyokushinkaikan Hrvatska za klubove Domenica Sveta Nedelja i Fortis Samobor održan je 7. prosinca u maloj dvorani školske sportske dvorane OŠ Vladimir Deščak u Novakima.

U prvom dijelu odrađen je trening i ispit kandidata za dječje narančaste pojaseve, dok je u drugom dijelu održan ispit za više dječje pojaseve.

Dječji drugi narančasti položili su: Ciara Šćević, Mihael Maceković, Lucija Barać i Kiara Blagojević iz Domenice te Marta Palijaš, Marija Horvatinčić, Tea Franja i Eugen Hvizdak iz Fortisa.

Dječji plavi položili su Karla Šeget, Timon Narandžić Radović, Lukas Jurak, Patrik Katić, Laura Bućan i Donat Golubić iz Domenice.

Dječji drugi plavi položili su Julijana Golubić i Niko Stojanović iz Domenice te Filip Vlahović iz Fortisa.

Mladim karatistima Domenice i Fortisa sada predstoji natjecanje 14. prosinca u Zagrebu, u organizaciji Hrvatskog kyokushinkai saveza, a uz domaćinstvo Kyokushinkai kluba Mas. Oyama iz Gajnica.

Više o radu klubova Domenica i Fortis saznajte na www.karate-kyokushinkai.hr, a album fotografija s ispita pogledajte na FB stranici Karate Kyokushinkai Croatia.